ظاهراً تاریخ انتشار LEGO Star Wars: The Skywalker Saga فاش شده است

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

با این‌که بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده است، اما توسعه دهندگان و ناشر این عنوان تا به امروز تاریخ دقیق انتشار آن را اعلام نکرده بودند. حال اخیراً به لطف اشتباه صورت گرفته در ویدئوی منتشر شده توسط کانال رسمی Star Wars، ظاهراً بالاخره تاریخ عرضه‌ی این بازی نیز مشخص شده است.

به مناسب جشن سالانه‌ی Star Wars، مدتی پیش استودیوی تی‌تی گیمز (TT Games) طرح روی جلد LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را با طرفداران به اشتراک گذاشت. همچنین این توسعه دهنده اعلام کرد که بازی شامل «تقریباً ۵۰۰ شخصیت» می‌شود که اکثر آن‌ها قابل بازی خواهند بود. حال با فاش شدن تاریخ انتشار احتمالی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga، به نظر می‌رسد که حالا تمام بخش‌های پازل این بازی کامل شده است.

کانال رسمی Star Wars چند روز قبل ویدئویی را منتشر کرد که حاوی تاریخ عرضه‌ی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga بود. البته لازم به ذکر است که کانال Star Wars این ویدئو را به سرعت حذف کرد؛ پس مشخص نیست که آیا این تاریخ اشتباه بوده یا این‌که ویدئوی مورد نظر زود‌تر از زمان مشخص شده منتشر شده است.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در تاریخ سه شنبه ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید