ثبت نام بتای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Second Extinction آغاز شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

حدود سه روز قبل و در جریان برنامه‌ی Xbox 20/20، از بازی جدیدی به نام Second Extinction رونمایی شد. این بازی عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص Co-Op است که استودیوی سیستمیک ری‌اکشن (Systemic Reaction) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، قرار است یک نسخه‌ی بتا برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی عرضه شود و هم‌اکنون نیز ثبت نام آن آغاز شده است.

برای ورود به این بخش باید بازی‌باز دیگری را نیز برای عضویت در این تیم استخدام کنید. اگر بیش از یک نفر را جذب کنید، جوایزی را کسب خواهید کرد. شما می‌توانید برای عضویت در بخش War Support و ثبت نام رایگان وارد این لینک شوید. اگر یک دوست را جذب کنید، به بتای این بازی دسترسی خواهید یافت و اگر سه نفر را جذب کنید، یک صفحه‌ی مخصوص نام را کسب می‌کنید. اگر بتوانید پنج بازی‌باز را جذب کنید یک پوسته (Skin) برای سلاح‌ها و با جذب ۷ نفر، یک ایموت جدید به شما داده خواهد شد. تاکنون زمان عرضه‌ی این بتا مشخص نشده است.

Second Extinction یک بازی Co-Op سه نفره در سبک تیراندازی اول شخص است که در آن بازی‌بازان باید به عنوان یک تیم در برابر گروه بزرگی از دایناسورها قرار بگیرند. در این بازی، سیاره‌ی زمین مورد حمله‌ی دایناسورهای بزرگ و جهش یافته قرار گرفته و شما و به همراه دو مبارز دیگر ماموریت دارید با انجام عملیات‌های مختلف زمین را از آن‌ها پس بگیرید. سلاح‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فردی در این بازی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را ترکیب کرده و در چالش‌های مختلف در مبارزات از آن‌ها استفاده نمایید. کار گروهی و تلاش همه‌ی اعضای تیم، نتیجه‌ی نبرد علیه این دایناسورها را شکل خواهد داد.

بازی Second Extinction در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از طریق این لینک مشاهده بفرمایید.

0
0