سونی فهرست بیشترین بازی‌های دانلود شده‌‌ی ماه آوریل برروی پلی‌استیشن ۴ را منتشر کرد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
Final Fantasy VII Remake

عنوان Final Fantasy VII Remake در رقابت با بازی‌های چندنفره که به دلیل بحران کنونی و در خانه ماندن افراد بازار داغی را تجربه می‌کنند، پیروز شد و در فهرست پردانلودترین عناوین پلی‌استیشن ۴ ایالات متحده در ماه آوریل، در رتبه‌ی نخست قرار گرفت. بازی Resident Evil 3 Remake نیز که مدت زیادی از عرضه‌ی آن نمی‌گذرد، موفق شد تا در میان ده بازی برتر این فهرست قرار گیرد اما نتوانست جزء پنج عنوان برتر این ماه باشد.

دو عنوان از سری Call of Duty یعنی Call of Duty Modern Warfare و Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered به همراه NBA 2K20 و Grand Theft Auto V در جمع پنج بازی برتر این فهرست قرار دارند.

فهرست منتشر شده از بیشترین بازی‌های دانلود شده‌ی ماه آوریل پلی‌استیشن ۴ در ایالات متحده به این صورت است:

۱٫Final Fantasy VII Remake

۲٫Call of Duty: Modern Warfare

۳٫NBA 2K20

۴٫Grand Theft Auto V

۵٫Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

۶٫Resident Evil 3 Remake

۷٫Minecraft

۸٫EA Sports FIFA 20

۹٫Monopoly Plus

۱۰٫Marvel’s Spider-Man

عنوان واقعیت مجازی Beat Saber بیشترین دانلود ماه آوریل کنسول پلی‌استیشن VR را داشته است و Call of Duty: Warzone محبوب‌ترین بازی رایگان این ماه در فروشگاه پلی‌استیشن ایالات متحده محسوب می‌شود.

اما Final Fantasy VII Remake موفقیت مشابهی را در اروپا نداشت. این بازی در فهرست بیشترین دانلود عناوین پلی‌استیشن ۴ ماه آوریل اروپا در جایگاه چهارم و بعد از نام‌های Grand Theft Auto V ،EA Sports FIFA 20 ،Call of Duty: Modern Warfare قرار می‌گیرد. در کمال تعجب بازی Resident Evil 3 Remake به سختی خود را به ده عنوان برتر فهرست بیشترین دانلود عناوین پلی‌استیشن ۴ اروپا رسانده است.

فهرست منتشر شده از بیشترین بازی‌های دانلود شده در ماه آوریل پلی‌استیشن ۴ در اروپا به شرح زیر است:

۱٫Grand Theft Auto V 

۲٫EA Sports FIFA 20

۳٫Call of Duty: Modern Warfare 

۴٫Final Fantasy VII Remake

۵٫NBA 2K20 

۶٫Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered 

۷٫EA Sports UFC 3

۸٫Minecraft

۹٫Marvel’s Spider-Man 

۱۰٫Resident Evil 3

در اروپا بازی واقعیت مجازی Blood and Truth بیشترین دانلود ماه آوریل را برروی کنسول پلی‌استیشن VR دارد و Call of Duty: Warzone محبوب‌ترین بازی رایگان این ماه در اروپا بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید