شایعه : قیمت عناوینی که برای کنسول های نسل بعد منتشرمی شود 70 دلار خواهد بود

...
۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۱

قیمت عناوین و بازی ها برای کنسول های خانگی نسل بعد 70 دلار خواهد بود به عبارتی 10 دلار بیشتر از قیمت بازی ها و عناوین این نسل کنسول ها , در ادامه توجه شما را به اطلاعات بیشتری در این باره جلب می کنیم.

طبق اسناد و مدارک تازه منتشر شده و تحقیقاتی که در جلسات و پنل SXSW  صورت گرفته است. مشخص شده است که قیمت عناوینی که برای کنسول های PS4 و کنسول نسل بعد مایکروسافت منتشر خواهند شد چیزی حدود 70 دلار خواهد بود یعنی 10 دلار بیشتر از عناوینی که برای کنسول های نسل قبل منتشر شده اند.

این خبر دقایقی قبل توسط یکی از کارکنان وبسایت GamesTrailers یعنی Geoff Keighley در صفحه ی تویتر این شخص قرار گرفت.متن دقیق گفته های ایشان را در پایین مشاهده می کنید :

درهیئت و پنل SXSW مایکل پچر اعلام کرده است که عناوینی که برای کنسول های نسل بعد منتشر خواهند شد قیمتی همانند 70 دلار خواهد بود , 10 دلار بیشتر از عناوین منتشر شده در این نسل !

این در حالی است که سران کمپانی سونی مدتی قبل اعلام کرده بودند که عناوینی که برای کنسول های نسل بعد منتشر می شوند (البته ps4) در رنج قیمتی 0.99 دلار تا 60 دلار خواهد بود {یعنی همان قیمت سنتی عناوین منتشر شده برای کنسول های نسل حاضر} که بازیکنان می توانند قبل از خرید از نمونه های آزمایشی عناوین برای خرید نیز بهره ببرند.اما هنوز به طور قطعی مشخص نشده است و امکان این نیز وجود دارد تا عناوین نسل بعد نیز {طبق اعلام Jack Tretton در گذشته} در رنج قیمتی 0.99 تا 60 دلار عرضه بشوند اما باید گفت در حال حاضر هیچ چیز به طور رسمی مشخص نشده است.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید