تریلری ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی The Ascent منتشر شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

در جریان مراسم دیجیتالی Xbox 20/20، استودیوی کرو دیجیتال (Curve Digital) از بازی جدید خود با نام The Ascent رونمایی کرد. این استودیو امروز تریلری ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این عنوان را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

بازی اکشن و نقش‌آفرینی The Ascent توسط استودیوی کرو دیجیتال توسعه یافته و انتشار آن را شرکت نئون جاینت (Neon Giant) به عهده گرفته است. این بازی که هم به صورت تک‌نفره و هم به صورت کوآپ (Co Op) قابل تجربه است، در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی و همچنین خلاصه‌ای از توضیحات ارائه شده در صفحه‌ی رسمی بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Ascent یک عنوان اکشن و نقش‌آفرینی تک‌نفره و کوآپ است که در یک دنیای سایبرپانکی به نام ولس (Veles) جریان دارد.

به The Ascent Group، یک گروه باستان‌شناسی مستقل و خودمختار که ارتفاع سازه‌های آن تا آسمان ادامه داشته و از تمام موجودات از سراسر کهکشان پر شده است، خوش آمدید.

شما نقش یک کارگر را ایفا می‌کنید که توسط یک شرکت که مالکیت شما و تمامی افراد حاضر در این منطقه را در اختیار دارد، به بردگی گرفته شده‌اید. یک روز و در حالی که همانند همیشه برای انجام وظایف خود به منطقه ارسال شده‌اید، درگیر اتفاقات فاجعه‌آمیزی می‌شوید. The Ascent Group، بزرگ‌ترین شرکت فعال در سیاره، به دلیلی نامشخص تعطیل شده و این موضوع باعث از کار افتادن سیستم امنیتی خودکار سیاره می‌شود.

بقای منطقه‌ی شما به خطر افتاده است. شرکت‌های بزرگ به دنبال تحمیل کارهای خود به مردم منطقه بوده و گروه‌های خلاف‌کار نیز به دنبال گسترش فعالیت خود در بازار سیاه هستند. شما باید خود را مسلح کرده و این گروه‌ها را متوقف کنید. علاوه بر این، شما باید راهی ماموریتی جدید شوید تا دلیل تمامی این اتفاقات را کشف کنید.

شما تا به امروز عضوی از یک سازمان بوده‌اید. آیا می‌توانید به تنهایی و بدون کمک آن‌ها زنده بمانید؟

ویژگی‌های کلیدی: 

به اکتشاف در سازمان The Ascent Group بپردازید: همان‌طور که به گشت و گذار و اکتشاف در منطقه می‌پردازید، دوستان و دشمنان جدیدی را پیدا خواهید کرد.

شلیک کرده و لوت کنید: سایز و نقاط ضعف و قوت دشمنان را در هنگام مبارزه به خاطر داشته باشید تا بتوانید از هر فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. سرسخت‌ترین دشمنان را از بین ببرید تا بتوانید کم‌یاب‌ترین و باارزش‌ترین پاداش‌ها را کسب کنید.

شخص‌سازی: بدن خود را استفاده از تکنولوژی‌های مختلف تغییر داده و از سلاح‌ها و آیتم‌هایی که مناسب سبک بازی شما است، استفاده کنید. یک مسیر دقیق و کم‌خطر را انتخاب کرده و یا خود را تا دندان مسلح کرده و همه چیز را در مسیر نابود کنید.

تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره و یا کوآپ: تمام محتوای بازی را به تنهایی تجربه کرده و یا با سه نفر دیگر از دوستانتان به صورت آنلاین و یا Local برای تمام کردن بازی همکاری کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید