بازی Lianhai Billiards Club معرفی شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

استودیوی ژی‌وی گیمز (Zhiyi Games) روز گذشته از بازی نقش‌آفرینی خود با نام Lianhai Billiards Club رونمایی کرد. این بازی ورزشی از برخی از زبان‌های زنده‌ی دنیا از جمله انگلیسی پشتیبانی کرده و در تابستان سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید خلاصه‌ای از توضیحات ارائه شده در خصوص این بازی را در ادامه مطالعه کنید.

شخصیت اصلی داستان یکی از دانش‌آموزان دبیرستان شهر لیهای (Linhai) است. به دلیل برخی از مشکلات، این پسر جوان از خانواده فاصله گرفته و بی‌هدف به گشت گذار در شهر می‌پردازد. به همین دلیل، نمره‌های او دائما در حال کاهش هستند.

یک روز معلم مسئولیت رساندن برخی وسایل به هم‌کلاسی خود ژینسو (Xinsu) را واگذار می‌کند. زمان ورود به باشگاه بیلیارد تحت مدیریت خانواده‌ی ژینسو، او متوجه می‌شود که برخی از افراد شرور در حال آزار هم‌کلاسی او هستند.

این دانش‌آموز جوان به صورت اتفاقی یک چوب بیلیارد را در دست گرفته و بدون داشتن هیچ تجربه‌ای، در بازی با افراد شرور پیروز می‌شود. خانواده‌ی زینسو که برای استعداد افراد جوان در بیلیارد ارزش بالایی قائل هستند، حق شرکت در مسابقات پیش‌رو را به این قهرمان جوان می‌دهند.

با حمایت دوست خود، این شخصیت جوان که تا پیش از آن امید به زندگی را از دست داده بود، کم کم به یک ستاره‌ی بیلیارد تبدیل می‌شود. با این حال، همان‌طور که به زمان مسابقه نزدیک می‌شوید، اتفاقات مختلفی برای شما رخ خواهد داد.

ژینسو متوجه می‌شود که پدر او در گذشته پدر شخصیت اصلی را در مسابقات قهرمانی ملی شکست داده و باعث افسردگی او شده است. حال سوال این‌جا است که این اطلاعات جدید چه تاثیری بر رفتا ژینسو خواهد داشت؟

گیم‌پلی 

به صورت کلی، گیم‌پلی این بازی را می‌توان به دو بخش بیلیارد و نقش‌آفرینی تقسیم کرد.

در بخش نقش‌آفرینی، شما می‌توانید آزادانه به گشت و گذار در محیط مدرسه و شهر لینهای پرداخته و به دنبال رویدادهای مختلف و تعامل با شخصیت‌های حاضر باشید.

همان‌طور که ارتباط نزدیک‌تری با شریک خود پیدا می‌کنید، توانایی‌های جدیدی در زمان بازی بیلیارد در دسترس شما قرار خواهد گرفت. با گذشت زمان، مسابقات مهمی برگزار خواهد شد که شخصیت اصلی باید از مهارت خود برای پیروزی در آن‌ها و پیش بردن داستان استفاده کند.

نقشه‌ی محیط

شما می‌توانید برای اولین بار نقشه‌ی شهر لینهای که در بازی‌های Fei Duanmu و Code Cracker حضور پیدا کرده بود را به صورت سه بعدی و آزادانه بررسی کنید.

سیستم آب و هوای پویای بازی نیز به شما اجازه می‌دهد در شرایط مختلف آب و هوایی و ساعات مختلف روز، به گشت و گذار در شهر لینهای بپردازید.

بیلیارد

تمرکز اصلی بازی برروی ورزش بیلیارد خواهد بود. با انداختن هر هشت توپ حاضر برروی میز بازی به درون سوراخ، در مسابقه پیروز شوید. اگرچه این ورزش به شدت ساده به نظر می‌رسد ولی مهارت و توانایی ذهنی شما در مسابقه به چالش کشیده خواهد شد.

در کنار ارائه‌ی توضیحات بالا، تیم سازنده تصاویر مختلفی از محیط بازی را نیز در اختیار هواداران قرار داده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید