گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان جدید و رایگان بازی Children of Morta منتشر شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی دد میج (Dead Mage) و شرکت ۱۱ بیت (۱۱ Bit)، سازنده و ناشر بازی Children of Morta، به‌روزرسان جدیدی تحت عنوان Setting Sun Inn را در اختیار کاربران و هواداران این بازی قرار داده‌اند.

به‌روزرسان جدید و رایگان منتشر شده محتوای بسیاری از جمله حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) را در اختیار شما قرار خواهد داد. شرکت ۱۱ بیت در خصوص این به‌روزرسان بیان کرده است:

استودیوی دد میج و شرکت ۱۱ بیت به خاطر انتشار دومین به‌روزرسان رایگان برنامه‌ریزی شده برای بازی اکشن و نقش‌آفرینی محبوب خود یعنی Children of Morta در سال ۲۰۲۰ بسیار هیجان‌زده هستند. حالت نیو گیم پلاس بازی‌بازان را تشویق می‌کند تا داستان و ماجراجویی‌های Bergson را دوباره از ابتدا ولی با یک درجه‌ی سختی بالاتر، دنبال کنند.

به داستان بازی Children of Morta بیش از ۵۰ میان‌پرده، رویداد و فعالیت جدید اضافه شده است. این محتوای جدید مربوط به بخش داستانی پیوند بازی‌بازان با خانواده‌ی Bergson و همچنین دنیای زیبای Rea را محکم‌تر خواهد کرد. علاوه بر حالت نیو گیم پلاس، ماموریت‌های جدیدی نیز به سیاه‌چاله‌ها اضافه شده است که در همان تجربه‌ی اول بازی نیز در دسترس خواهند بود.

ویژگی‌های کلیدی

  • حالت نیو گیم پلاس: در این حالت، بازی‌بازان شخصیت‌های قبلی، پیشرفت در درخت توانایی و ارتقاءهای کارگاه و Book of Rea را حفظ کرده و بازی را مجددا با چالش‌های بیشتر تجربه می‌کنند.
  • بیش از ۲۰ میان‌پرده‌‎ی جدید
  • ۸ رویداد جدید در خانه: این رویدادها به خانه‌ی خانواده‌ی Bergson جانی دوباره خواهند بخشید.
  • ۲۶ فعالیت جدید در خانه: این فعالیت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  • ۱۴ ماموریت جدید در سیاه‌چاله‌ها
  • بهینه‌سازی و رفع برخی از مشکلات موجود

در کنار ارائه‌ی این توضیحات، تیم سازنده تریلری جدید از به‌روزرسان Setting Sun Inn را نیز منتشر کرده است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Children of Morta هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، نقد و بررسی آن را تحت عنوان «عشق، امید، همدلی» به نویسندگی امیرمهدی نامجو مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید