تاریخ انتشار بازی The Almost Gone مشخص شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

استودیوی هپی والکینو (Happy Volcano) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تاریخ دقیق انتشار بازی The Almost Gone را مشخص کرد. همچنین ویدئویی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

The Almost Gone از سری عناوین داستان محور و پازلی است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ معرفی شد، اما تاکنون جزئیات زیادی از آن در اختیار بازی‌بازان قرار نگرفت. مراحل مختلف و متنوعی در این بازی وجود دارند که بسیار چالش‌برانگیز و اعتیادآور هستند و می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اگر از دوست داران عناوین معمایی و فکری باشید، The Almost Gone می‌تواند انتخاب ایده‌الی برایتان باشد. قابل ذکر است که دو استودیوی هپی والکینو و پلی‌دیجس (Playdigious) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

طبق اطلاعات سازندگان، The Almost Gone در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۹ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برروی رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی این بازی ۱۴٫۹۹ دلار است و نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن نیز با ۶٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. در پایان می‌توانید تریلری از بازی فوق را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید