تصاویر جدیدی از بازی NieR Replicant منتشر شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تصاویر جدیدی از بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 را منتشر کرد. این تصاویر جدید که در توییتر رسمی این بازی منتشر شده، برخی از محیط‌های این بازی را نمایش می‌دهد.

بازی NieR Replicant نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان NieR محسوب می‌شود. این نسخه‌ی بازسازی شده ماه قبل به مناسبت ۱۰ سالگی سری NieR معرفی شد. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

هفته‌ی گذشته مجله‌ی فامیتسو اطلاعات جدیدی از این بازی را منتشر کرد. طبق این اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد با یک بازسازی ساده‌ی گرافیکی مواجه نخواهیم بود و در بخش گیم‌پلی نیز پیشرفت‌هایی صورت گرفته است. نسخه‌ی اصلی سری Nier در سال ۲۰۱۰ و در قالب دو نسخه‌ی متفاوت منتشر گردید. اولین بازی Nier Gestalt نام داشت و در دسترس کاربران کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ در کشور ژاپن قرار گرفت. بازی دوم این سری که برای کنسول پلی‌استیشن ۳ در نظر گرفته شده بود نیز Nier Replicant نام داشت. تفاوت اصلی این دو نسخه در ظاهر شخصیت اصلی بازی بود که در نسخه‌ی مربوط به کنسول اکس‌باکس ۳۶۰، این شخصیت کمی مسن‌تر از شخصیت در نظر گرفته شده برای کنسول پلی‌استیشن ۳ به نظر می‌رسید. در نهایت، تیم سازنده نسخه‌ی مربوط به کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ را به صورت جهانی عرضه کردند.

بازی NieR Replicant در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید