Assassin’s Creed Valhalla بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین نسخه‌ی سری نخواهد بود

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

این روز‌ها خبر‌های هیجان‌انگیزی را از بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌شنویم. خبر‌هایی که انتظار برای تجربه‌‌ی این عنوان را سخت‌تر از گذشته می‌کند. اما به هر حال، انتظار بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین نسخه‌ی سری را نداشته باشید.

همانطور که می‌دانید، نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla بسیار وسیع خواهد بود و شامل بسیاری از نقاط نروژ و ۴ پادشاهی انگلیس است. اما نکته‌ای که طرفداران باید در نظر بگیرند، این است که این بازی قرار نیست به وسعت نسخه‌ی قبلی سری یعنی Assassin’s Creed Odyssey باشد.

به تازگی مدیر روابط عمومی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در خاورمیانه، ملک تفاها (Malek Teffaha)، به صحبت در مورد انتقاد‌هایی که نسبت به وسعت نسخه‌ی قبلی بازی شده بود، پرداخته است.

این بازی قرار نیست بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین نسخه‌ی سری باشد. سازندگان بازی، نظر منتقدین در مورد اندازه‌ی بازی را در این نسخه در نظر گرفته‌اند.

همچنین در خبر دیگری مشخص شده بود که در این نسخه از بازی، دیگر شاهد تلف شدن وقت برای دریافت XP و بالا بردن سطح برای باز شدن مراحل اصلی داستانی نخواهیم بود و شما قادر خواهید بود تا به صورت دلخواه، به تجربه‌ی بازی بپردازید. در این بازی،‌ هر دو شخصیت زن و مرد Eivor جزو انتخاب‌های اصلی سازندگان هستند و همچنین بنای تاریخی استون هنج نیز در بازی وجود خواهد داشت.

در انتها لازم به یادآوری است که امروز در مراسم Inside Xbox قرار نیست شاهد رونمایی کامل از گیم‌پلی این بازی باشیم، اما به هر حال، سازندگان وعده‌ی انتشار یک تیزر کوتاه از بخش‌هایی از بازی را داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید