آمیخته‌ی سرعت و هیجان | نقد‌ها و نمرات بازی Antigraviator

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

سری بازی‌های مسابقه‌ای Anti-Gravity برای مدت‌های طولانی توسط سازندگان بازی‌های ویدئویی مورد استقبال قرار نمی‌گرفتند اما در طی چن سال اخیر شاهد آن بودیم که این سبک از مسابقات دوباره احیا شده و طرفداران خاص خود را نیز پیدا کردند. بازی Wipeout Omega Collection در سال‌های اخیر توانست موفقیت بزرگی را در این سبک به دست آورد و در پی آن عناوین مستقل دیگری مانند Radeout ،Radical-G ،Trailblazer نیز منتشر شدند. اکنون شاهد انتشار بازی جذاب دیگری در این سبک برروی کنسول‌های نسل جاری و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی هستیم که Antigraviator نام دارد.

عنوان Antigraviator یک بازی جدید و البته درخشان در سبک مسابقات Anti-Gravity محسوب می‌شود. در این عنوان سرعتی و پرهیجان می‌توانید با استفاده از انواع تله‌ها، قدرت‌ها و تقویت‌کننده‌ها بر حریفان خود غلبه کنید و برنده‌ی مسابقات باشید. بازیAntigraviator برای شما محدودیت سرعتی را در نظر نمی‌گیرد تا یکی از بهترین تجربه‌های ممکن را در رقابت‌های آن داشته باشید.

بازی Antigraviator که توسط استودیوی آیس‌برگ اینتراکتیو (Iceberg Interactive) توسعه یافته است، دارای انواع خودروی‌های منحصر به فرد، رقابت‌های سریع و هیجان‌انگیز و مسیرهای پر پیچ و خمی خواهد بود. همچنین این بازی از قابلیت‌های اسپلیت اسکرین (Split-Screen) در بخش چندنفره و قسمت ساخت و ساز (Crafting) پرجزئیات و کاملی بهره می‌برد.

Video Chums 8/10

عنوان Antigraviator به اندازه‌ی بازی موفق WipEout شگفت‌انگیز ظاهر نمی‌شود اما از مسابقات بسیار سرعتی و هیجان‌انگیزی برخوردار است و شما را در لبه‌ی صندلیتان نگه می‌دارد.

Xbox Tavern 7.8/10

به طور کلی بازی Antigraviator یک تجربه‌ی باکیفیت و روان همراه با سرعت بالا و مسابقه‌های آینده‌نگر ارائه می‌دهد. ای کاش توسعه‌دهندگان این بازی چند مسیر مسابقه‌ای دیگر هم به آن بیفزایند یا حتی همین پیست‌های موجود را به صورت برعکس در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. این بازی دارای فقط ۱۸ مسیر مسابقه‌ای است که به نظر من برای عناوین مسابقه‌ای ۲۰ سال پیش مناسب بود و بازی‌بازان امروزی قطعا انتظارات بیشتری در این زمینه از توسعه‌دهندگان دارند. اگر در بخش مبارزات بازی اسلحه‌ای قدرتمند اما با مهمات محدود نیز موجود باشد، حس و حال تازه‌ای به این بخش خواهد داد. استفاده از تله‌های تصادفی ایده‌ی بسیار جالبی است اما من می‌خواهم آزادی عمل بیشتری برای از بین بردن رقیبانم داشته باشم. با این حال مسابقات این بازی به شدت سرگرم‌کننده و پرهیجان هستم و من بیشتر از این نمی‌توانم از بازی انتقاد کنم.

MondoXbox 7.4/10

Antigraviator یک عنوان مسابقه‌ای خوب است که تا حدودی از بازی WipeOut الهاماتی می‌گیرد. این بازی رقابت‌های پرسرعت، متنوع و با هیجان بالا را ارائه می‌دهد. البته Antigraviator در افزودن ویژگی‌های جدید و نوآوری به این سبک حرفی برای گفتن ندارد.

TheXboxHub 7/10

برای تجربه‌ی یک بازی تک‌نفره‌ی عالی، Antigraviator ارزش تجربه‌ی بیش از یک بار را خواهد داشت. بله باید بپذیریم که این بازی به خوبی عنوان Wipeout نیست که بعد از انتشار آن بازی‌های اندکی موفق شدند به کیفیت آن دست یابند. بخش چندنفره‌ی بازی از مشکلاتی رنج می‌برد مثلا ممکن است نتوانید به سرعت بخش تک‌نفره به مسابقه بپردازید یا پیدا کردن حریف در این بخش مشکل به نظر برسد. علاوه‌ی بر این موارد چند مشکل عجیب دیگر نیز در این بخش وجود دارند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید