سی‌دی پراجکت رد: منظور از خریدهای درون برنامه‌ای در Cyberpunk 2077، همان بسته‌های الحاقی است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

به تازگی سازندگان بازی Cyberpunk 2077 صحبت‌هایی داشته‌اند و طی آن مشخص شده که منظور از خریدهای درون برنامه‌ای، اشاره به بسته‌های الحاقی این عنوان است.

امروزه صحبت از Cyberpunk 2077 بسیار زیاد است. شاید بتوان این بازی را مورد انتظارترین عنوان امسال دانست. به واسطه‌ی رده بندی‌های سنی مختلفی که در چند روز اخیر برای این بازی منتشر شده، بحث در رابطه با این عنوان از همیشه داغ‌تر است. در طی همین رده‌بندی‌های سنی، کلمه‌ای توانست توجه بسیاری از خبرگزاری‌ها را به خود جلب کند: خرید درون برنامه‌ای. همان‌طور که می‌دانید تقریبا هیچ کس دل خوشی از این نوع خرید ندارد و وجود آن در یک بازی بزرگ همانند Cyberpunk 2077، می‌تواند یک نکته‌ی منفی به حساب آید.

از طرفی همه تقریبا با مشتری مداری شرکت سازنده‌ی Cyberpunk 2077 آشنا هستیم و مشاهده کردن چنین کلمه‌ای در توضیحات بازی برای بازی‌بازان کمی شوکه کننده بود. با این حال، طی یک مصاحبه اعلام شد که منظور از خریدهای درون برنامه‌ای، تنها بسته‌های الحاقی مربوط به این عنوان است و سازمان ESRB از آنان به اسم «خرید درون برنامه‌ای» یاد کرده است.

پیش از این نیز می‌دانستیم که قرار است برای Cyberpunk 2077 بسته‌های الحاقی مختلفی منتشر شود؛ پس با این حساب نباید انتظار مورد متفاوتی داشته باشیم. خوشبختانه، هنوز هم خبری از خریدهای درون برنامه‌ای منفور در Cyberpunk 2077 نیست. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. همچنین طی آخرین اخبار مربوط به این بازی، اگر همچنان ویدئوی گیم‌پلی ۲۵ دقیقه‌ای این عنوان را مشاهده نکرده‌اید، می‌توانید آن را از طریق این خبر مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید