بازی Cyberpunk 2077 توسط ESRB رده‌بندی سنی شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

بازی Cyberpunk 2077 سرانجام توسط ESRB رده‌بندی سنی شد و همانطور که انتظارش را داشتیم خبر از یک عنوان، با محتوای بزرگسالانه را می‌دهد. با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید تا نگاهی به اطلاعات درج شده توسط ESRB برای این بازی داشته باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 قرار نیست تا شهریور ماه منتشر شود؛ اما به تازگی شرکت ESRB) Entertainment Software Ratings Board) که وظیفه‌ی رده‌بندی سنی بازی‌ها در قاره‌ی آمریکای شمالی را برعهده دارد با ثبت درجه‌ی سنی این بازی، اطلاعاتی را از آن منتشر کرده است.

این بازی همانطور که انتظار می‌رفت درجه‌ی سنی M که مخفف واژه‌ی بالغ (Mature) است را از سوی ESRB دریافت کرده است. خلاصه‌ی محتوای درج شده برای این عنوان که برروی بسته‌بندی بازی نیز قرار می‌گیرد به شرح زیر است.

  • خون و خون‌ریزی
  • خشونت شدید
  • برهنگی
  • استفاده از کلمات نامناسب
  • محتوای جنسی بسیار
  • استفاده‌ از الکل و مواد مخدر

ESRB همچنین خلاصه‌ای از دلایل انتخاب این موارد را منتشر کرده است که به برخی از مأموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی بازی‌باز، که قادر به انجام آن‌ها خواهند بود اشاره می‌کند. اگر می‌خواهید هیچ کدام از اتفاقات بازی برای شما لو نرود این بخش را مطالعه نفرمایید.

به عنوان مثال ESRB به مرحله‌ای اشاره می‌کند که در آن ما دست و پای یک شخصیت را با استفاده از میخ و چکش به یک صلیب میخکوب می‌کنیم. این مورد نشان دهنده‌ی آن است که بازی از به تصویر کشیدن هیچ صحنه‌ی خشونت‌آمیزی دریغ نکرده است.

همچنین به این موضوع اشاره شده است که محتوای جنسی بسیاری در مراحل بازی وجود دارد و استفاده از مواد مخدر چه در میان‌پرده‌های بازی و چه در فرآیند گیم‌پلی به صورت صریح به‌تصویر کشیده شده است.

چند روز پیش بود که شرکت سی‌دی پراجت رد اعلام کرد که در ماه آینده مراسمی برای نمایش این بازی برگزار خواهد شد. همچنین شما می‌توانید والپیپرهای بسیار زیبای بازی Cyberpunk 2077 را که توسط سعید‌ حلاجیان گردآوری شده است با کیفیت بسیار خوبی از سایت گیمفا دانلود کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. همچنین این عنوان از روز عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس این دو کنسول قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید