تاریخ انتشار بازی Dark Light به صورت دسترسی زودهنگام مشخص شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی بازی جذاب Dark Light امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان به‌زودی به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین برای آشنای بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Dark Light از سری عناوین جالب به سبک پلتفرمر و تخیلی است که در آن باید در نقش یک شکارچی قهار حضور یافته و در محیطی آخرالزمانی، موجودات ماورایی را شکست دهید. به همین منظور، سلاخ‌ها و تجهیزات متنوعی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها در موقعیت دلخواه استفاده کنید. همچنین امکان کشف مناطق جذاب و اسرارآمیز این دنیای عجیب نیز فراهم است. قابل ذکر است که استودیوی میراری (Mirari) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

Dark Light اواخر امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. به این دلیل که تا انتشار بازی زمان زیادی باقی مانده است، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی دسترسی زودهنگام آن را از تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۸ می ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. این نسخه حدود شصت درصد از بازی اصلی را شامل می‌شود و به طرفداران اجازه می‌دهد تا با دو جهان، نه سلاح، ده دشمن و سه باس مختلف مواجه شوند. این در حالی است که نسخه‌ی اصلی از چهار جهان، بیست و پنج سلاح، بیست دشمن و باس‌های بیشتر برخوردار خواهد بود که این مقادیر احتمالا به وسیله‌ی به‌روزرسانی‌ها افزایش یابند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر از Dark Light مانند تاریخ انتشار نسخه‌ی اصلی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی جدیدی از این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید