گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئویی از بازی کنسل شده‌ی Prince of Persia Redemption فاش شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳

بر اساس ویدئوی جدید منتشر شده به نظر می‌رسد یوبی‌سافت در سال ۲۰۱۲ در حال توسعه‌ی نسخه‌ای بازسازی شده از سری محبوب Prince of Persia با نام Prince of Persia Redemption بوده است.

شاید برای شما عجیب باشد ویدئویی از یک بازی مهم در سال ۲۰۱۲ در یوتیوب منتشر شده باشد و تا به امروز هیچکس از چنین عنوانی و چنین تریلر خبر نداشته باشد.؛ موضوع وقتی عجیب‌تر می‌شود که بازی مورد نظر Prince of Persia‌ باشد. بله درست شنیدید؛ بر اساس ویدئویی که به تازگی در وب‌سایت یوتیوب یافت شده است، در سال ۲۰۱۲ نسخه‌ای بازسازی شده از سری Prince of Persia با نام Prince of Persia Redemption توسط یوبی‌سافت در دست توسعه قرار داشته اما این بازی هیچگاه به مرحله‌ی عرضه و یا معرفی نرسیده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ویدئوی این بازی در سال ۲۰۱۲ در وب‌سایت یوتیوب منتشر شد و تا به امروز تنها ۱۵۰ نفر از آن بازدید کرده‌اند. شاید گمان کنید که این ودئو ساختگی باشد اما این ویدئو حتی توجه یکی از عوامل یوبی‌سافت را نیز به خود جلب کرده که در قسمت نظرات این ویدئو نوشته است

” این ویدئو را از کجا پیدا کرده‌اید”

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

به علاوه موضوعی که واقعی بودن این پروژه را تایید می‌کند بیوگرافی فرد مورد نظر یعنی Marc-André Belleau در شبکه اجتماعی linkedin  است. در قسمت سوابق این فرد اشاره شده که وی به عنوان یک طراح سه بعدی مراحل برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده از سری Prince of Persia سابقه‌ی کار دارد و البته این پروژه که برای کنسول‌های نسل هفتم در دست ساخت بود، نهایتا ساخت آن به سرانجام نرسید و به طور کامل متوقف شد. در ادامه توضیحات به این نکته اشاره شده که وی یک مرحله از Persia City در حال تخریب را به طور کامل طراحی کرده که همین موضوع خود واقعی بودن پروژه‌ی Prince of Persia Redemption و ویدئوی مورد نظر را تایید می‌کند.

در هر صورت بازی Prince of Persia Redemption  دیگر وجود خارجی ندارد اما بر اساس شایعات و گزارشاتی که به تازگی منتشر شده‌اند، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت برنامه‌هایی برای احیای دوباره‌ی این سری دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید