روند توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Battlefield به خوبی پیش می‌رود

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

دو شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و دایس (DICE) تمرکز کامل خود را برروی نسخه‌ی بعدی سری Battlefield معطوف کرده و با سرعت در حال توسعه‌ی این بازی هستند. طبق ‌آخرین اطلاعات منتشر شده توسط الکترونیک آرتس، Battlefield بعدی در سال ۲۰۲۱ برروی کنسول‌های نسل نهمی منتشر خواهد شد.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتس، در مورد وضعیت پیشرفت و توسعه‌ی این بازی اظهار داشت که همه چیز بسیار خوب و طبق برنامه‌ پیش می‌رود و استودیوی دایس با وجود دورکاری از خانه توانست به خوبی طبق برنامه پیش برود و تحت تاثیر بحران ناشی از ویروس کرونا قرار نگیرد.

اندرو ویلسون درباره‌ی روند توسعه‌ی بازی بعدی از سری Battlefield اظهار داشت:

Battlefield بسیار خوب و طبق برنامه در حال توسعه است. ما از کاری که تیم انجام می‌دهد هیجان زده هستیم. کار تیم سازنده‌ی این بازی می‌تواند الگویی برای سایرین باشد. با وجود بحران به وجود آمده و دورکاری از خانه باز هم برنامه را به بهترین شکل ممکن پیش می‌برند. لحظه‌شماری تا سال آینده برای انتشار بازی کار دشواری خواهد بود.

ما در حال حاضر به جز این اطلاعات چیز دیگری از نسخه‌ی بعدی سری Battlefield نمی‌دانیم. حتی در مورد بازه‌ی زمانی یا محیط این بازی و نام آینده‌ی آن نیز حدسی نمی‌توان زد. تنها می‌دانیم که این عنوان توسط الکترونیک آرتس و دایس در حال توسعه قرار دارد و برروی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۵ و اکس‌باکس سری عرضه خواهد شد. در هر حال هنوز مشخص نشده است که این بازی برروی کنسول‌های نسل فعلی منتشر خواهد شد یا نه.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید