عرضه‌ی بازی Halo Infinite در زمان انتشار کنسول اکس‌باکس سری اکس بار دیگر تایید شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

امسال برای بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی‌ها در سراسر جهان سال بسیار دشواری بود؛ زیرا بسیاری از استودیو‌ها با توجه به همه‌گیری بحران ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی، مجبور شدند تا دفاتر کار خود را تعطیل کرده و از خانه‌ها به دورکاری و توسعه‌ی بازی‌ها بپردازند. به همین علت روند توسعه و برنامه‌ریزی بسیاری از محصولات آن‌ها با مشکل مواجه شد و شاهد آن بودیم که بسیاری از بازی‌ها با تاخیر زمان عرضه مواجه شدند. اما در خبری بسیار امیدوار کننده و خوشایند برای طرفداران سری Halo، شرکت مایکروسافت اعلام داشت که روند توسعه‌ی بازی محبوب و موردانتظار Halo Infinite به خوبی پیش می‌رود و این بازی برای عرضه به همراه کنسول اکس‌باکس سری اکس آماده خواهد شد.

شرکت مایکروسافت در جدیدترین پست خود در وب‌سایت رسمی اکس‌باکس توضیح داد که توسعه‌ی عنوان Halo Infinite توسط استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) به خوبی پیش می‌رود و این بازی برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۰ آماده خواهد شد. البته نحوه‌ی نگارش این پیام به نظر می‌رسد نشان‌دهنده‌ی این باشد که ممکن است این برنامه تغییر کند اما در هر حال با توجه به سابقه‌ی شرکت مایکروسافت تاخیر در انتشار بازی Halo Infinite احتمال کمی دارد.

هر زمان که شرکت مایکروسافت تصمیم به اعلام تاریخ انتشار رسمی کنسول اکس‌باکس سری اکس بگیرد، قطعا به همراه آن اطلاعات زیادی از بازی Halo Infinite نیز منتشر خواهد شد. Halo Infinite در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید