گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند

16 اردیبهشت 1399 - 22:15

به نظر می‌رسد شرکت کونامی (Konami) دوباره توانسته است بر سر ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Silent Hill با آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به توافق برسد. با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید تا نگاهی به جزئیات تکمیلی این موضوع داشته باشیم.

مدت‌ها از خبر لغو شدن بازی Silent Hills می‌گذرد. شایعات بسیاری پیرامون این بازی از آن زمان تاکنون شکل گرفته است؛ با این حال همچنان پس از گذشت ۵ سال، هیچ خبر رسمی از سوی شرکت کونامی برای این بازی منتشر نشده است.

اما اخیراً شایعات پیرامون این عنوان دوباره قوت گرفته است. حدود دو هفته قبل بود که شایعاتی مبنی براینکه سونی در ماه آینده از ریبوت سری Silent Hill رونمایی خواهد کرد منتشر شد.

اما بر اساس گزارش منابع نزدیک به تیم وست جورجیا تکنیکال کالج (West Georgia Technical College) یا به اختصار WGTC بازی Silent Hills با همکاری مجدد آقای هیدئو کوجیما و شرکت کونامی در حال سپری کردن مراحل اولیه‌ی تولید است. همچنین شرکت کونامی در تلاش است تا آقای گی‌یرمو دل تورو (Guillermo del Toro) و نورمن ریدس (Norman Reedus) را برای همکاری در ساخت این پروژه بازگرداند.

نظر شما در رابطه با این گزارش چیست؟ چقدر به این موضوع خوش‌بین هستند که ما دوباره شاهد ساخته شدن یک بازی از سری Silent Hill توسط آقای هیدئو کوجیما باشیم؟

برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید