بسته‌ الحاقی جدیدی برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر خواهد شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

براساس توییت صفحه‌ی برزیل پلی‌استیشن بسته‌ الحاقی (DLC) جدیدی برای بخش داستانی بازی Mortal Kombat 11 به‌زودی منتشر خواهد شد. باید به ‌جز تکنیک‌ها و شخصیت‌های جدید، در انتظار خط داستانی دراماتیک تازه‌ای باشیم.

کمپین داستانی جز بهترین قسمت‌ از عناوین مبارزه‌ای استودیوی ندررلم (NetherRealm) به‌حساب می‌آیند. در قسمت داستانی شما می‌توانید کنترل شخصیت‌های مختلف را در اختیار داشته باشید و برای شما اوقات سرگرم‌کننده‌ای را به ارمغان بیاورد. بازی Mortal Kombat 11 یکی از بهترین کمپین‌های داستانی را در این سری به خودش اختصاص داده است.

هواداران این سری مشتاقانه در انتظار این هستند که ارتباطی بین داستان بسته‌ی الحاقی و بازی Mortal Kombat:Shaolin Monks ببینند. داستان جذاب آن بازی ماجراجویی‌ها و سفرهای زمانی متعددی  دو شخصیت کونگ لائو (Kung Lao) و لیو کنگ (Liu Kang) را روایت می‌کرد. فردا در تاریخ ۱۷ اردیبشهت ۱۳۹۹ ( ۶ مه ۲۰۲۰) جزئیات بیشتری از این بسته‌ی الحاقی منتشر خواهد شد. همان‌طور که اد بون (Ed Boon) که قبلا اشاره داشت “هنوز کارمان با Mortal Kombat 11 تمام نشده است” باید منتظر سورپرایزهای بیشتری در سال ۲۰۲۰ برای این عنوان باشیم. با ما همراه باشید تا شما را در جریان جزئیات تکمیلی قرار دهیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید