تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Skater XL مشخص شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی ایزی دی (Easy Day) که در گذشته اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Skater XL منتشر کرده بود، امروز بالاخره تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

از نگاه بازی‌بازان، عناوین ورزشی از پرطرفدارترین سبک‌ها به شمار می‌رود. به غیر از بازی‌های فوتبال که همه‌ی ما با آن‌ها آشنا هستیم، عناوین ورزشی دیگری نیز پس از انتشار مورد استقبال بازی‌بازان زیادی قرار می‌گیرند. Skater XL می‌تواند یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید کنترل یکی از قهرمانان این رشته را به عهده گرفته و در محیط‌های مختلف به انجام اسکیت سواری بپردازید. عملکرد نسخه‌های گذشته‌ی این سری را می‌توان خوب دانست، اما ظاهرا Skater XL با اسکیت‌ها، شخصیت‌ها و امکانات متنوع، عده‌ی زیادی را سرگرم خواهد کرد. قابل ذکر است که استودیوی ایزی دی وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته است.

در روزهای اخیر گفته شد که Skater XL در ماه جولای عرضه می‌شود، اما از تاریخ دقیق آن خبری نبود. حال به نقل از سازندگان، نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی این بازی از ۱۷ تیر ۱۳۹۹ (۷ جولای ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ خواهد رسید. همچنین ایزی دی اعلام کرده است که اسکیت‌هایی از برندهای معتبر همچون pparel، footwear، decks و wheels در این بازی قابل استفاده هستند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی ذکر شده، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید