بازی The Walking Dead: Saints And Sinner هم اکنون برای پلی‌استیشن وی‌آر موجود است

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اوایل امسال بود که بالاخره توانستیم، نگاه کاملی را به جدیدترین نسخه از سری بازی محبوب The Walking Dead یعنی بازی واقعیت مجازی The Walking Dead: Saints and Sinners، داشته باشیم. این بازی ماجرایی کاملا متفاوت را از بازی محبوب استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) روایت می‌کند و تجربه‌ای جدید را از این سری بازی ارائه می‌دهد. بازی The Walking Dead: Saints And Sinner اوایل امسال بر‌روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و به نظر می‌رسد که به تازگی نیز برای پلتفرم واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار گرفته است.

این بازی به تازگی در فروشگاه پلی‌استیشن شعبه استرالیا برای فروش قرار گرفته و به مرور در حال منتشر شدن در شعبه‌های دیگر پلی‌استیشن است. در حال حاضر دو نسخه‌ی متفاوت Standard Edition و Tourist Edition از این بازی منتشر شده است که نسخه‌ی توریست ادیشن شامل سه اسلحه‌ی جدید و تعدادی عروسک برای جمع‌آوری است.

در حال حاضر هیچ بیانیه‌ی رسمی از سوی شرکت سازنده مبنی بر منتشر شدن این بازی بر‌روی پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر منتشر نشده است، اما اگر شناخت زیادی را نسبت به این بازی ندارید، می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید.

بازی The Walking Dead: Saints And Sinner در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود و به تازگی نیز بر‌روی پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. یادتان باشد که برای تجربه‌ی این بازی،‌ داشتن یک هدست واقعیت مجازی الزامی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید