شایعه: احتمالا تاریخ عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شده است

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

احتمالا تاریخ انتشار عنوان Assassin’s Creed Valhalla توسط یک خرده‌فروشی در اسکاندیناوی فاش شده است. با توجه به فهرست منتشر شده توسط این خرده‌فروشی، به مانند تاریخ‌های گذشته‌ که شرکت یوبیسافت (Ubisoft) برای سری Assassin’s Creed در نظر می‌گرفت می‌توان انتظار عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla را در ماه اکتبر امسال داشت.

ساعاتی پیش در وب‌سایت خبری ردیت (Reddit) پستی منتشر شد که یک خرده‌فروشی اقلام مربوط به عنوان جدید از سری Assassin Creed Creed را برای عرضه در روز جمعه‌ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) فهرست کرده است. با این وجود پس از گذشت مدتی این خرده‌فروشی این تاریخ را به “سال ۲۰۲۰” تغییر داد. با اینکه در پست منتشر شده در ردیت هیچ مدرکی از این موضوع وجود ندارد اما مشاهده‌ی این تاریخ توسط برخی از مدیران و کاربران ردیت تایید شد و البته یکی از کاربران تصویر تاریخ مشخص شده توسط این خرده‌فروشی را منتشر کرد.

در پایان باید اشاره داشت که این اطلاعات همگی در حد شایعه هستند. طبق اطلاعات رسمی بازی Assassin Creed Valhalla یک عنوان بین‌نسلی خواهد بود و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید