یکی از پیام‌های مرموز و مخفی بازی Assassin’s Creed Valhalla کشف شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

هواداران پرشور سری Assassin’s Creed پس از مشاهده‌ی یکی از تصاویری که به صورت مرموزی حاوی پیامی در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla بود، با کمک یکدیگر آن را بررسی کرده و به کشف راز آن پرداختند.

هموز مدت زمان زیادی از معرفی بازی Assassin’s Creed Valhalla نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه طرفداران این بازی به کشف راز‌های این بازی پرداخته‌اند. حال به تازگی هواداران راز جدیدی که در وبسایت بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده بود را حل کرده‌اند.

نخستین بار کاربر توییتری به نام Cristophorus بخش‌هایی از این تصویر را بررسی کرد و پس از آن تصمیم گرفت که تمام تصویر را رمزگشایی کند. البته چون ترجمه‌ی زبان این تصویر به انگلیسی بسیار دشوار بود او با کمک سایر هواداران این سری که با این زبان آشنایی‌هایی داشتند، این کار را به انجام رساند. در نهایت مشخص شد که این نوشته‌ی مرموز به سخنی منتسب به اودین اشاره دارد. شما می‌توانید این تصویر را به همراه ترجمه‌ی انگلیسی درج شده در آن را مشاهده نمایید:

این عبارت مرموز به سخن هفتاد و هفتم از قطعه‌ی “Havamal – Sayings of the High One” اشاره دارد که یکی از اشعار معروف دوران وایکینگ‌ها به شمار می‌آید. ترجمه‌ی این عبارت به صورت “گاوها می‌میرند، خویشاوندان می‌میرند، پس خود نیز باید بمیرید. اما من چیزی را می‌شناسم که هرگز نمی‌میرد؛ حکم هر فرد مرده” است. اگرچه این یک اشاره‌ی بسیار جالب به اودین (Odin) محسوب می‌شود اما این اتفاق برای اولین بار نیست که رخ می‌دهد. در تریلر منتشر شده از بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز به طور آشکار به اودین اشاره شد. بسیاری از افراد معتقد هستند که مرد سیاه‌پوشی که به کلاغ سیاهی تبدیل شد، خود اودین بوده است.

این اطلاعات به این نکته اشاره دارند که اودین به همراهی ایور در عنوان Assassin’s Creed Valhalla خواهد پرداخت و با استفاده از قابلیت Odin Sight خود می‌تواند ایور را راهنمایی کند. حال نمی‌توان گفت که عبارت کشف شده چگونه به اودین و بازی ارتباط پیدا می‌کند اما مشخص است که تمرکز آن برروی مرگ در بازی خواهد بود. برخی از هواداران و کاربران تصور می‌کنند که این اطلاعات احتمالا مربوط به سیستم مجازات جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla باشد که توسعه‌دهندگان برای مردن بازی‌بازان در نظر گرفته‌اند. حتی پیش‌بینی می‌شود این سیستم جدید بر عملکرد ایور پس از زنده‌شدن از مرگ تاثیراتی گذارد و یا حتی عملکرد وی را ارزیابی کند. این اطلاعات با توجه به عبارت “حکم هر فرد مرده” منطقی به نظر می‌رسند و حتی امکان دارد در روند داستان بازی شاهد کشته‌شدن شخصیت اصلی یعنی ایور و بازگشت مجدد آن به زندگی باشیم. شاید هم برخلاف روایت‌های داستانی این سری دیگر شاهد بازگشت وی به زندگی نباشیم!

باید توجه داشت که تمام این اطلاعات در حد پیش‌بینی‌هایی هستند که کمتر کسی ممکن است به آن‌ها فکر کند. نکته‌ی مهم البته حضور پررنگ اودین در بازی و همراهی او با ایور خواهد بود.

بازی Assassin Creed Valhalla در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ شما را به دل سرزمین‌ها و جنگ‌های واینکینگ‌ها خواهد برد. طبق اطلاعات منتشر شده Assassin Creed Valhalla یک عنوان بین‌نسلی خواهد بود و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) و یوپلی (Uplay) خواهد بود.

 

 

1
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید