۵۰۰ شخصیت در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga حضور خواهند داشت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

با اتمام روند توسعه‌ی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، سه‌گانه‌ی جدید Lego Star Wars رسما به پایان رسید. اکنون اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شده است و شاهد تعداد زیادی شخصیت از دنیای جنگ ستارگان خواهیم بود. همراه گیمفا باشید.

از زمانی که از بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga رونمایی شده است، یک سال می‌گذرد. پروژه‌ای که سازندگان با عباراتی چون جاه‌طلبانه و بزرگ‌تر از نسخه‌های قبلی آن را توصیف کرده‌اند. عنوانی که هر ۹ خط داستانی اصلی فیلم‌ها را در برمی‌گیرد و وجود محتویاتی از سریال فرعی Mandalorian در آن تایید شده است. پس از اینکه طرح روی جلد و بازه‌‌ی زمانی انتشار این بازی مشخص شد، اکنون سازندگان اطلاعات بیشتری را درباره‌ی آن منتشر کرده‌اند. در مصاحبه‌ای که تهیه‌کننده بازی، کریگ دریک (Craig Derrick) در استودیوی لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) با وبسایت StarWars.com انجام داده، حضور ۵۰۰ شخصیت در این بازی را مشخص کرده است. اگرچه او به طور دقیق اشاره نکرده است که چه تعداد از آن‌ها قابل بازی خواهند بود اما با توجه به استفاده از عبارت بسیاری در توصیف این تعداد، ظاهرا که عنوان بزرگی پیش روی بازی‌بازان قرار دارد.

در این بازی نزدیک به ۵۰۰ شخصیت وجود دارد که بسیاری از آن‌ها قابل بازی هستند. زمانی که ما در حال انتخاب شخصیت برای بازی با این باعظمت بودیم، تمامی فیلم‌های [جنگ ستارگان] در Saga را تماشا کردیم و تا جای ممکن به حضور شخصیت‌های مختلف پاسخ مثبت دادیم. این موضوع به داستان‌گویی و نقش مشخص شخصیت‌ها در ماموریت‌های جانبی و پیشروی بازی برمی‌گردد. قطعا تمامی قهرمان‌ها و شخصیت‌های شرور محبوب شما از فیلم‌ها در این بازی حضور دارند. ما شخصیت‌های فرعی را فراموش نکرده و چیز‌های شگفت‌انگیزی را برای شما تدارک دیده‌ایم.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید