یک به‌روزرسان رایگان برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد+تریلر

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) برای بزرگداشت روز جنگ ستارگان (Star Wars Day)، یک به‌روزرسان رایگان برای عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر کرد. طبق اطلاعات منتشر شده این به‌روزرسان New Journey+ را به بازی اضافه می‌کند که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا با تمام تجهیزاتی که به دست آورده‌اند از ابتدا به تجربه‌ی بخش داستانی بازی بپردازند. همچنین این به‌روزرسانی چالش‌های جدیدی را از طریق Meditation Training به بازی می‌افزاید.

Meditation Training به شما این امکان را می‌دهد تا به بخش‌های مختلف سفر کرده و در مقابل موج‌‌ حمله‌های دشمنان قرار بگیرید. شما همچنین می‌توانید چالش‌های مختص به خود را ایجاد کنید و دشمنانی را که می‌خواهید به این چالش‌ها اضافه کنید. همچنین می‌توانید متحدانتان را برای نبردهای منحصر به فرد‌تری آماده کنید. وسایل تزیینی جدید به همراه یک پوسته برای BD-1 نیز به بازی اضافه خواهند شد.

همچنین اعلام شد که شخصیت اصلی بازی یعنی Cal لباس Inquisitor خود را نیز به دست می‌آورد که البته بسیار کمتر از چیزی که انتظار می‌رفت ظاهری تهدیدآمیز برای دشمنان خواهد داشت. این به‌روزرسانی رایگان هم‌اکنون منتشر شده است. شما می‌توانید عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order را نیز با تخفیف ۴۰ درصدی از فروشگاه استیم خریداری کنید که این فرصت تخفیف تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ مه ۲۰۲۰) برقرار خواهد بود.

شما می‌توانید تحلیل فنی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را از این نشانی مشاهده نمایید. در پایان می‌توانید از تماشای تریلر منتشر شده در مورد به‌روزرسان جدید این بازی لذت ببرید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید