جیسون شرایر: بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌‌ی ساخت است و چند سال بعد منتشر می‌شود

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

در اواسط ماه آوریل، آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) در گزارش خود اعلام کرد که نسخه‌ی جدید Grand Theft Auto «پروژه‌ی بزرگ بعدی» راک‌استار گیمز (Rockstar Games) است. حال به تازگی این خبرنگار مشهور اضافه کرده است که بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید است و «چند سال بعد» عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Grand Theft Auto بدون شک یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های آینده محسوب می‌شود و راک‌استار نیز قطعاً در حال آماده‌سازی آن است. حال با این‌که تاکنون شایعات و گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد وضعیت تولید GTA VI منتشر شده‌اند؛ از طرفی عده‌ای معتقدند که این بازی چندین سال است که در دست تولید قرار دارد، اما از سوی دیگر شاهد گزارش وب‌سایت‌ کوتاکو هستیم که به قرار داشتن بازی در مراحل اولیه‌ی ساخت اشاره می‌کند. حال به نظر می‌رسد که هر دو طرف همچنان برروی گفته‌های خود پافشاری می‌کنند.

امروز کاربری به نام Yan2295 که یکی از منابع داخلی سابق راک‌استار گیمز است، کمی در مورد بازی GTA VI صحبت کرد و مدعی شد که آقای شرایر در مورد روند توسعه‌ی این عنوان اشتباه می‌کند. به عبارت دیگر، این شخص اعلام کرد که امکان ندارد بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌ی ساخت باشد. با توجه به سابقه‌ی این شخص، عده‌ای از این خبر خوشحال شدند، اما طولی نکشید که جیسون شرایر خبر بدی را به اطلاع همه رساند:

شرمنده رفیق، بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید است. این چیزی نیست که طرفداران می‌خواهند، اما آن بازی چند سال بعد عرضه خواهد شد.

با این‌که احتمال اشتباه کردن آقای شرایر نیز وجود دارد، اما این منبع داخلی تاکنون اطلاعات معتبر بسیار زیادی را منتشر کرده است. پس طبق توضیحات آقای شرایر، بازی GTA VI همچنان در مراحل اولیه‌ی ساخت است و به این زودی منتشر نخواهد شد. البته جالب است بدانید که Chris Liberty، شخصی که گفته بود بازی از سال ۲۰۱۴ در حال ساخت بوده است، همچنان به این موضوع اعتقاد دارد. وی اخیراً اعلام کرد که تنها در صورتی گزارش کوتاکو صحیح است که راک‌استار روند ساخت بازی را ریبوت کرده باشد. در نهایت شرایر گفت که راک‌استار یک بازه‌ی زمانی برای انتشار GTA VI در نظر گرفته اما وضعیت بحران ویروس کرونا همه چیز را غیر قابل پیش‌بینی کرده است.

نظر شما چیست؟ شما حرف چه کسی را باور می‌کنید؟ انتظار دارید بازی GTA VI در چه سالی عرضه شود؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید