طرح روی جلد و بازه‌ی زمانی انتشار بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga مشخص شد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

امروز روز جهانی Star Wars است و در همین راستا، استودیوی تی‌تی گیمز (TT Games) به صورت رسمی از طرح جلد و بازه‌ی زمانی انتشار بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga رونمایی کرد.

در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga همه‌ی المان‌های معروف ۹ فیلم سری Star Wars قرار دارند. طرح روی جلد این بازی برخی از قهرمان‌ها و ضدقهرمان‌های این مجموعه را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید طرح روی جلد را مشاهده بفرمایید.

طرح روی جلد بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

در این عنوان، بازی‌بازان آزادی عملی بیشتری را نسبت به دیگر بازی‌های سری Lego خواهند داشت و انتخاب‌ها و تصمیمات مختلفی پیش‌روی شماست. شخصیت‌های معروف سری فیلم‌های Star Wars مانند لوک اسکای‌واکر، رِی، فین، پرنسس لیا، ربات BB-8، کایلو رن و دارت ویدر در این بازی حضور دارند. شما  می‌توانید مسیر قهرمانانه را طی کرده و در مقابل نیروهای شر مبارزه کنید و یا اینکه به  جبهه‌ی تاریکی بپیوندید و کنترل شخصیت‌های کایلو رن و دارت ویدر را برعهده بگیرید. همان‌طور که از تصویر روی جلد مشخص است، برخی از نبردهای کلاسیک این مجموعه مانند Battle of Geonosis در آغاز سریال Clone Wars به نمایش درآمده‌اند.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga سال گذشته و در جریان رویداد E3 2019 معرفی شد. در انتهای سال ۲۰۱۹، تریلری از این بازی منتشر گردید که در آن مبارزات بازی به نمایش درآمد. خبر خوب این است که خوشبختانه مدت زمان زیادی برای انتشار این بازی منتظر نخواهیم بود. این اثر در تابستان سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید