اشاره‌ی احتمالی مایکروسافت به انتشار نسخه‌ی جدیدی از بازی Fable

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

پس از لغو فرآیند تولید Fable Legends، دیگر اخبار و اطلاعاتی مبنی بر تولید نسخه‌ی جدیدی از این سری توسط مایکروسافت منتشر نشد تا اینکه چندی پیش زمزمه‌هایی مبنی بر در دست توسعه قرار داشتن عنوانی جدید از سری Fable شنیده شد.

تا پیش از منتشر شدن شایعات ساخت نسخه‌ی جدید Fable، شرکت مایکروسافت ساخت و توسعه‌ی این بازی را تایید نکرد و پس از گذشت چندین رویداد E3 بدون معرفی نسخه‌ی جدید Fable، بسیاری از طرفداران امید خود را برای تجربه‌ی مجدد این سری از دست دادند.

اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت به تازگی با انتشار پیامی مرموز در توییتر مجددا آتش شایعه‌های ساخت نسخه‌ی جدید Fable را برافروخته است. در حالی که برخی از کاربران معتقد هستند این پیام تنها یک شوخی از طرف مایکروسافت محسوب می‌شود اما برخی دیگر اعتقاد دارند که شاید این پیام به معنی انتشار بازی Fable جدید برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس باشد.

این شایعه از زمانی آغاز شد که حساب کاربری توییتر اکس‌باکس شرکت مایکروسافت پیامی را منتشر کرد که در آن با علامت‌های نگارشی به چهار شخص اشاره شده است که یکی از این شخصیت‌ها کلاهی به شکل سر یک مرغ بر سر دارد. شاید در نگاه اول این یک پیام بامزه تلقی شود اما با کمی تفکر می‌توان دریافت که شاید به بخش شخصی‌سازی یک بازی اشاره دارد.

 

با این حال برخی از کاربران این سر مرغ را به عنوان اشاره‌ای به بازی Fable قلمداد کردند. در یکی از نسخه‌های بازی Fable، بازی‌بازان می‌توانستند با برنده شدن در مسابقه‌ی Chicken Kicking در Oakvale، یک Chicken Hat را به دست آورند. شاید این جایزه کمی عجیب به نظر برسد اما با توجه به روایت سری بازی‌های Fable که هرزگاهی سعی داشته‌اند موارد طنزآمیز را در دنیای بسیار فانتزی خود به نمایش گذارند، قابل توجیه خواهد بود.

همچنین حساب کاربری توییتر اکس‌باکس در پاسخ کاربری که پرسید “آیا این نماد کلاه مرغ معروف سری Fable نیست؟” به جای اینکه به رد شایعه‌ پرداخته و اشاره کند که این تنها یک شوخی بوده است، عنوان داشت:

اگر شما Chicken Hat را به سر نداشته‌اید، پس چگونه یک قهرمان واقعی بوده‌اید؟

لازم به ذکر است که چندی پیش نیز شایعاتی منتشر شدند که به معرفی نسخه‌ی جدید Fable و کنسول اکس‌باکس لاکهارت اشاره داشتند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید