مسابقات Evo 2020 به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

مسابقات Evo 2020 جدیدترین رویداد در دنیای بازی‌های رایانه‌ای است که برگزاری حضوری آن با اختلال مواجه می‌شود. بزرگترین مسابقات بازی‌های فایتینگ (Fighting) به‌خاطر همه‌گیری ویروس کرونا کنسل شد و قرار شد این رقابت‌ها به‌صورت آنلاین امسال برگزار شوند.

پس از بازگردانی مبلغ بلیط‌ها، شاهد برگزاری این مسابقات به‌صورت آنلاین خواهیم بود. مسابقات قرار بود در مرداد ۱۳۹۹ در لاس وگاس با حضور بهترین بازی‌ها این ژانر برگزار شود. برگزار کنندگان این مسابقات پس از برگرداندن مبلغ بلیط‌های خریداری شده تصمیم گرفتند برای حفظ روح این مسابقات، رقابت امسال را آنلاین برگزار کنند. زمان برگزاری در تابستان خواهد بود و به‌زودی شاهد انتشار جزئیات بیشتری هستیم. علت لغو این مسابقات را اهمیت سلامتی مخاطبان اعلام کردند و این موضوع را همیشه جز اصلی‌ترین اولویت‌های خودشان قرار داده‌اند.

برگزاری حضوری مسابقات در زمینه‌ی پیاده‌سازی قوانین و وجود شرایط برابر از بزرگترین مزیت‌های آن بود و باید منتظر بمانیم تا ببینیم برای برگزاری بدون وجود لگ‌ها و مشکلات اینترنتی چه قوانینی تصویب خواهند کرد. در شرایطی که رقابت‌های Pokemon World Champions و رویداد BlizzCon به زمان دیگری موکول شدند، Evo 2020 به سمت برگزاری آنلاین رفته است. بیماری کرونا امسال E3 را کنسل کرد و دو رویداد GamesCom  و GDC را به‌سمت برگزاری آنلاین سوق داد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید