قرارداد‌های Most Wanted از بازی Call Of Duty: Warzone حذف شدند

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

اگر جزو افرادی هستید که فکر می‌کنید سازندگان به انتقاد‌های شما توجهی نمی‌کنند، قطعا نظرتان تغییر خواهد کرد زمانی که بفهمید به درخواست بازی‌بازان، تغییرات اعمال شده‌ی بازی Warzone در کمتر از ۲۴ ساعت به حالت اولیه برگشته است. همراه گیمفا باشید.

وقتی اسم بازی‌های رایگان به میان می‌آید، آزمایش کردن موارد جدید یکی از مهم‌ترین بخش‌های توسعه‌ی آن‌ها به شمار می‌رود. سازندگان دو بازی PUBG و Fortnite که این اواخر Call Of Duty: Warzone نیز به آن‌ها اضافه شده، همیشه در حال اضافه کردن چیزهای جدید به حالت‌های قدیمی هستند تا محتوای بازی را تازه و جذاب نگه دارند. در جزیان جدیدترین به‌روزرسان بازی Warzone که چندی پیش منتشر شد، سازندگان دست به یکی از این آزمایش‌ها زدند که اصلا و ابدا نتیجه‌ی مطلوبی را در پی نداشت.

این به‌روزرسان علاوه بر اضافه کردن قراردادهایی موسوم به Most Wanted، قرارداد‌های Bounties را نیز از بازی حذف کرد و همین موضوع باعث تا بازی‌بازان به انتقاد از این تغییرات صورت گرفته بپردازند. در جریان قراردادهای Most Wanted، بازی‌باز به هدفی برای تیم‌های دشمن تبدیل می‌شود و باید در مدت زمان پنج دقیقه برای بقا بجنگد. پاداش اتمام این قرارداد، بازگشت تمامی هم‌تیمی‌های بازی‌باز به بازی است. قراردادی که اگرچه روی کاغد جذاب به نظر می‌رسد اما برای ۲۴ ساعت هم دوام نیاورد. اکنون بازی Call Of Duty: Warzone به وضعیت قبل از به‌روزرسان برگشته است؛ قراردادهای Most Wanted از بازی حذف و قراردادهای استاندارد Bounties به بازی برگشته‌اند.

بازی Call Of Duty: Warzone هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید