شکست شکارچیان | مروری بر نقدها و نمرات بازی Predator: Hunting Grounds

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

بازی Predator: Hunting Grounds مدتی پیش به صورت رسمی منتشر شد و حال می‌خواهیم نگاهی به نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

Predator: Hunting Grounds عنوانی در سبک اکشن چندنفره است و استودیوی ایلفونیک (Illfonic) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. در این عنوان، بازی‌بازان می‌توانند از میان دو گروه Predator و Fireteam یکی را انتخاب کرده و بسته به تیم انتخابی شما، یکی از دو زاویه‌ی دید اول‌ شخص و سوم‌ شخص را در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول هر مسابقه، یکی از بازی‌بازان نقش Predator و ۵ بازی‌باز دیگر نقش اعضای یک تیم که تلاش دارد از جنگل فرار کند را ایفا خواهند کرد. به عنوان شکارچی، تیم سازنده دوربین سوم‌شخص را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید شکار خود را به راحتی پیدا کنید. علاوه بر این، سلاح‌ها و امکانات مختلفی در اختیار فرد شکارچی قرار خواهد گرفت تا بتواند به روش‌های مختلف شکار خود را از پا درآورد. لازم به ذکر است که سونی وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

GamingTrend: 7.5/10

Predator: Hunting Grounds یک بازی چندنفره‌ی نامتقارن ۴ در برابر ۱ بازی‌باز است گروهی از سربازان به نام Fireteam در برابر Predatorها قرار می‌گیرند. گیم‌پلی این بازی در هر دو بخش لذت‌بخش است.

Game Informer: 7.3/10

اگر شما به دنبال تجربه‌ی یک عنوان خوب از مجموعه‌ی Predator هستید، این بازی می‌تواند تجربه‌ی خوبی برای شما رقم بزند. به طرز جالبی، شاید بهترین راه حل تعامل شکارچیان با بشریت باشد.

Vandal: 7/10

این بازی از کمبود محتوا رنج می‌برد و زمان Matchmaking بسیار طولانی است. انتظار می‌رود تیم توسعه‌دهنده با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف، این مشکلات را برطرف سازد.

God is a Geek: 6.5/10

بازی Predator: Hunting Grounds با وجود برخی مشکلاتی تکنیکی، یک عنوان خوب در سبک تیراندازی آنلاین است. با وجود آنکه محتوا و حالت‌های زیادی در این وجود ندارد، اما همچنان یک تجربه‌‎‌ی سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد.

IGN Italia: 5.8/10

این بازی از کمبود محتوا رنج می‌برد و در عین حال، مشکلات فنی و ساختاری نیز در آن وجود دارد. شاید تجربه‌ی این بازی برای مدت زمان کوتاهی سرگرم‌کننده باشد.

Meristation: 6/10
  1. بازی Predator: Hunting Grounds با وجود سرگرم‌کننده بودن محتوای زیادی را ارائه نمی‌دهد. محیط بازی عالی است اما گرافیک تکنیکی آن ضعیف به‌نظر می‌رسد. استودیوی ایلفونیک نیاز دارد تا محتوای بیشتری را به این بازی اضافه و مشکلات آن را برطرف نماید.
JeuxActu: 6/10
این بازی به طور کلی یک عنوان چندنفره‌ی متوسط است که از گرافیک ضعیفی رنج می‌برد. ایده‌های خوبی در بازی وجود دارد اما متاسفانه همه‌ی آن‌ها در مسیری اشتباه نابود می‌شوند.
IGN: 5/10
Predator: Hunting Grounds به شما اجازه نمی‌دهد که از همه‌ی قدرت‌های فانتزی یک شکارچی استفاده کنید. بازی در لحظاتی کوتاه صحنه‌های اکشن بسیار هیجان‌انگیزی را به مخاطب ارائه می‌دهد، اما همه‌ی آن‌ها بسیار کم پیش می‌آیند. یک تجربه‌ی همیشگی لذت‌بخشی وجود دارد که در جایی از این بازی خاک شده است.
EGM: 4/10
بازی Predator: Hunting Grounds از نظر ظاهری در ارائه برخی از المان‌های فیلم اصلی این مجموعه موفق است، اما مشکلات بسیاری در این عنوان وجود دارند. طراحی ضعیف، مشکلات تکنیکی، باگ‌های مختلف و کمبود محتوا به تجربه‌ی بازی صدمه زده است.

میانگین نمرات بازی در پلی‌استیشن ۴

میانگین نمرات بازی در رایانه‌های شخصی

بازی Predator: Hunting Grounds هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید