دیدار مجدد با سگا | نقدها و نمرات Sega Ages: G-LOC Air Battle منتشر شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

جدیدترین نسخه از سری Sega Ages که به بازسازی عناوین آرکید قدیمی سگا می‌پردازد، برروی کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شده است. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات این بازی می‌اندازیم.

Sega Ages: G-LOC Air Battle نسخه‌ی بهبودیافته‌ی G-LOC Air Battle، یکی از عناوین آرکید و قدیمی سگا، است. G-LOC Air Battle در سال ۱۹۹۰ برروی دستگاه‌های آرکید عرضه شد و توانست به محبوبیت بسیاری برسد. این بازی شبیه‌ساز یک هواپیمای جنگی بود که به عنوان یک نسخه‌ی فرعی از سری After Burner توسعه یافته بود. Sega Ages هم که یک سری از پورت‌ها، ریمیک‌ها و مجموعه‌ بازی‌هایی است که توسط سگا ساخته شده است. این مجموعه شامل بازی‌های آرکید سگا، سگا جنسیس و سگا مستر سیستم است. در ادامه نگاهی به نمرات Sega Ages: G-LOC Air Battle می‌اندازیم تا بفهمیم آیا این پورت توانسته جادوی آرکید این بازی، را بازگرداند یا خیر.

App Trigger 7.5/10

Sega Ages: G-LOC Air Battle پورت بسیار خوبی از یک آرکید کلاسیک است. بازی به خوبی ریمستر شده است و تغییرات کوچک و مثبتی زیادی هم دارد. مثلا سیستم نشانه‌گیری بازی بسیار مهربان‌تر از قبل شده است و با توجه به آرکید نبودن بازی، دیگر شما را به آن شکل مجازات نمی‌کند. متاسفانه، بازی نمی‌تواند آن تجربه‌ی کلاسیک را تکرار کند و بدون دستگاه آرکید، یک جورهایی چیزی کم است.

Cubed3 7/10

با وجود اینکه بازی در زمینه‌ی محتوا و تنوع در گیم‌پلی کمبود دارد، اما تجربه‌ی Sega Ages: G-LOC Air Battle هنوز هم می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، البته در مقاطع کوتاه و درست مانند بازی‌های آرکید. در ضمن با توجه به اینکه این اولین بازی در سری Sega Ages است که معمولا پورت‌های وفادارانه‌ای ندارد، سگا باید به دنبال عرضه‌ی چنین پورت‌هایی باشد. این یک قدم در راه درست برای سگا است.

NintendoWorldReport 7/10

Sega Ages: G-LOC Air Battle به هیچ وجه بهترین بازی سگا در این کاتالوگ نیست، اما هنوز هم عنوان خوبی است. پورت Sega Ages مانند همیشه عالی است، اما Sega Ages: G-LOC Air Battle بیشتر از سایر هم‌رده‌های خود، سن بالایش را به نمایش می‌گذارد. احتمالا به شما خوش خواهد گذشت، اما اگر زیاد در مورد این بازی مطمئن نیستید، راه‌های بهتری برای شروع سفر نوستالژیک‌تان وجود دارد.

Video Chums 6/10

برخی از عناوین آرکید، در گذر زمان چندان خوب نمانده‌اند و Sega Ages: G-LOC Air Battle، یکی از این بازی‌ها است. با این وجود، بازی هنوز هم می‌تواند برای مقاطع کوتاه سرگرم‌کننده باشد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید