Dota 2 | مسابقات The International 2020 تا تاریخی نامعلوم تاخیر خورد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

شکی در این موضوع وجود ندارد که رویداد The International بازی Dota 2 یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین رویدادها و مسابقات سالانه در دنیای ورزش‌های الکترونیک است. با این حال، شرکت ولو (Valve) روز گذشته با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد که رویداد The International 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا تا تاریخی نامعلوم تاخیر خورده است.

مسابقات جهانی The International 202 در رشته‌ی Dota 2 قرار بود در ماه آگوست در سالن اریکسون گلوب (Ericsson Globe) شهر استکهلم برگزار شود. با این حال، شرکت ولو اعلام کرده که این رویداد دیگر در تابستان امسال برگزار نشده و حتی ممکن است تا سال ۲۰۲۱ نیز تاخیر بخورد. به گفته‌ی شرکت ولو آن‌ها حتی از زمان اعلام تاریخ جدید برگزاری این رویداد نیز مطمئن نیستند.

ما در حال بررسی زمان‌های احتمالی برای برگزاری این رویداد هستیم ولی این احتمال نیز وجود دارد که مراسم در سال ۲۰۲۱ برگزار شود. با توجه به قوانین مختلف کشورها در زمینه‌ی برگزاری گردهمایی، نمودارهای گسترش ویروس و محدودیت‌ در سفرهای بین‌المللی، ما در حال حاضر مطمئن نیستیم که بتوانیم در آینده‌ی نزدیک تاریخ جدید برگزاری این رویداد را اعلام کنیم. در حال حاضر، ما در تلاش هستیم تا بتوانیم سیستم DPC برای فصل پاییز را بازسازی کنیم و در اولین فرصت اطلاعات جدید در این خصوص را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگرچه مسابقات The International امسال در تاریخ مشخص شده برگزار نخواهد شد ولی شرکت ولو اعلام کرده است که همچنان قصد دارد جایزه‌ی این مسابقات را از طریق فروش بتل پس (Battle Pass) تابستان جمع‌آوری کند. به گفته‌ی شرکت ولو، این بتل پس به جای انتشار پیش از برگزاری مسابقات، همانند هر ساله و در طول فصل تابستان عرضه خواهد شد. با این حال، به دلیل شرایط کاری کارمندان، این بتل پس «چند هفته دیرتر» از زمان مشابه در سال‌های گذشته در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید بیانیه‌ی کامل شرکت ولو در این خصوص را در ادامه مشاهده کنید.

پس از بررسی‌های دقیق شرایط اضطراری ایجاد شده به دلیل گسترش ویروس کرونا، ما در نهایت مجبور به گرفتن تصمیمی دشوار شدیم و رویداد The International را به تاخیر انداخته‌ایم. ما در حال بررسی زمان‌های احتمالی برای برگزاری این رویداد هستیم ولی این احتمال نیز وجود دارد که مراسم در سال ۲۰۲۱ برگزار شود. با توجه به قوانین مختلف کشورها در زمینه‌ی برگزاری گردهمایی، نمودارهای گسترش ویروس و محدودیت‌ در سفرهای بین‌المللی، ما در حال حاضر مطمئن نیستیم که بتوانیم در آینده‌ی نزدیک تاریخ جدید برگزاری این رویداد را اعلام کنیم. در حال حاضر، ما در تلاش هستیم تا بتوانیم سیستم DPC برای فصل پاییز را بازسازی کنیم و در اولین فرصت اطلاعات جدید در این خصوص را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

جایزه‌ی مربوط به ۱۰امین مسابقات The International به وسیله‌ی ۲۵ درصد از فروش بتل پس تامین خواهد شد که به زودی و پیش از برگزاری رویداد عرضه می‌شود. با این حال، با توجه به کار کردن اعضای تیم از خانه، ما به زمان بیشتری برای تکمیل کردن کار نیاز داریم و به همین دلیل تاریخ انتشار بتل پس حداقل چند هفته دیرتر از زمان معمول خواهد بود.

ما امیدوار هستیم که تمامی اعضای جامعه‌ی Dota 2 در سلامت کامل باشند و بی‌صبرانه منتظر روزی هستیم که بتوانیم دوباره شما را برای دیدن رویداد The International دعوت کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید