شایعه: هر دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion در تعطیلات پایان سال منتشر می‌شوند

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

دیروز شرکت بازی‌سازی یوبیسافت (Ubisoft) سرانجام از عنوان Assassin Creed Valhalla رونمایی کرد. اگر چه آن‌ها هنوز تاریخ انتشار این بازی را اعلام نکرده‌اند اما مدتی پیش شایعه شده بود که یوبیسافت برای انتشار این بازی تا قبل از پایان سال مالی برنامه‌ریزی کرده است.

به تازگی جیسون شرایر (Jason Schreier) در توییتر اظهار داشت که هردو عنوان Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion دارای تاریخ انتشار نزدیکی هستند و هر دو در تعطیلات پایان سال عرضه می‌شوند. وی همچنین گفت که اگر به خاطر بحران ناشی از ویروس کرونا یکی از این دو عنوان با تاخیر مواجه نشود، ما همین امسال قادر به تجربه‌ی هردو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion خواهیم بود.

البته برای انتشار این دو بازی نیاز به بررسی‌های بیشتری است. شرکت یوبیسافت در هنگام اعلام تاخیر زمان انتشار بازی Watch Dogs Legion اعلام داشت که آن‌ها می‌توانند از این تأخیر به نفع خود استفاده کرده و این بازی را برای عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس آماده کنند. اخیرا نیز شایعاتی مبنی بر اینکه بازی Watch Dogs Legion یکی از عناوین زمان انتشار کنسول‌‌های نسل بعدی خواهد بود، شنیده می‌شد.

اما برای بازی Assassin’s Creed Valhalla از مدت‌ها پیش شایعه شده بود که به عنوان یک بازی بین‌نسلی در اواخر سال جاری منتشر می‌شود. با این حال اخیرا یوبیسافت اعلام کرد که اگر عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی با تاخیر مواجه شود، آن‌ها نیز آمادگی خواهند داشت تا به صورت هماهنگ انتشار بازی‌های خود را به تاخیر بیندازند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید