نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Little Town Hero با تاخیر منتشر می‌شود

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

شرکت NIS اعلام کرده است که بازی نقش‌آفرینی Little Town Hero حدود سه هفته دیرتر از زمان اعلام شده در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. علاوه بر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی، نسخه‌ی فیزیکی این عنوان نیز با تاخیر به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Little Town Hero در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ به صورت دیجیتالی در دسترس کاربران کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ قرار گرفته بود. ناشر بازی مدتی پیش اعلام کرده بود که این عنوان در تاریخ ۱۳ خرداد سال جاری (۲ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود. با این حال، نسخه‌ی دیجیتالی و فیزیکی بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و همچنین نسخه‌ی فیزیکی بازی برای کنسول نینتندو سوییچ با تاخیر و در تاریخ ۳ تیر ماه (۲۳ ژوئن) به بازار ارسال خواهند شد. البته این تاریخ مربوط به منطقه‌ی آمریکای شمالی بوده و کاربران حاضر در مناطق اروپا و اقیانوسیه به ترتیب ۳ و ۱۰ روز دیرتر به این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد.

بازی Little Town Hero از یک هفته‌ی پیش در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن قرار گرفته بود. با این حال، کاربران دیگر مناطق باید کمی بیشتر برای تجربه‌ی این بازی منتظر بمانند. تیم سازنده در توضیح این بازی نوشته است:

در یک روستا در دور افتاده‌ترین منطقه‌ی جهان پسری به نام اکس (Axe) زندگی می‌کند که آرزو دارد روزی دنیای بیرون از روستا را از نزدیک ببیند. با این حال، تمامی مردم ساکن این روستا از خارج شدن از مرزهای مشخص شده منع شده‌اند. این موضوع با حمله‌ی یک هیولای بزرگ به روستا تغییر می‌کند. پس از ظاهر شدن این هیولا، اکس متوجه می‌شود که می‌تواند با استفاده از یک سنگ جادویی که ایده‌های او را به واقعیت تبدیل می‌‎کند، با این هیولا مبارزه کند. همان‌طور که اکس از روستا محافظت می‌کند، به مرور زمان با رازهای پنهان درباره‌ی واقعیت این سنگ جادویی و دلیل وجود هیولاها آشنا می‌شود.

هر کسی این توانایی را دارد که به یک قهرمان تبدیل شود. وارد دنیای قهرمان جوان داستان، اکس، شده و با او در ماجرای شکست هیولاها و دفاع از روستا همراه شوید و در نهایت حقیقت پنهان مربوط به حمله‌ی هیولاها به این منطقه را کشف کنید. با استفاده از سیستم خاص مبارزات بازی شما می‌توانید با دشمنان روبه‌رو شده، برای حملات بعدی خود برنامه‌ریزی کرده و خود را با شرایط مختلف وفق دهید. این بازی زیبا توسط استودیوی گیم فریک (Game Freak) طراحی شده و آهنگ‌سازی آن به عهده‌ی توبی فاکس (Toby Fox)، آهنگ‌ساز بازی Undertale، واگذار شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید