به‌روزرسان ۳٫۹ بازی Star Citizen منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

پس از یک تاخیر نسبتا طولانی، به‌روزرسان جدید بازی Star Citizen با نام Locked and Loaded در دسترس کاربران و هواداران این بازی قرار گرفته است.

این به‌روزرسان سیستم جدید زندان را به بازی اضافه کرده است و کاربرانی که به هر دلیل دست‌گیر شده باشند را مجازات می‌کند. علاوه بر این، یک کشتی جدید با نام Esperia Prowler و یک ماموریت تازه نیز به بازی اضافه شده‌اند و البته همانند همه‌ی به‌روزرسان‌ها، این به‌روزرسان جدید نیز بهبودهای مختلفی را در بازی اعمال کرده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این به‌روزرسان را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

شما می‌توانید جزییات ویژگی‌های اصلی به‌روزرسان ۳٫۹ بازی Star Citizen را در ادامه مطالعه کنید.

زندان خودکار Klescher: هر عملی عواقب خود را خواهد داشت. بازی‌بازانی که توسط نیروی امنیتی و یا افراد جایزه بگیر دست‌گیر شوند، به زندان فرستاده خواهند شد. بدهی خود به جامعه را با گذراندن دوران محکومیت خود و انجام کار اجباری پرداخت کرده و یا خود را برای یک فرار جسورانه آماده کنید.

لیست دوستان: بخش Group Play یک به‌روزرسانی بزرگ را دریافت خواهد کرد. از این پس فهرست دوستانتان در بیرون از بازی با دوستانتان در درون بازی مشترک خواهد بود. تشکیل یک گروه با خلبانان دیگر برروی پلتفرم‌های مختلف هیچ گاه به این اندازه آسان نبوده است.

منطقه‌ی فرود جدید Babbage:

این منطقه‌ی فرود و بازار جدید از امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. این منطقه‌ی فرود جدید که در ناحیه‌ی MicroTech قرار دارد شامل یک سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته می‌شود که بسیاری از شهرهای بزرگ را به هم متصل کرده است. نواحی مسکونی این منطقه توسط گنبدهای بزرگی پوشیده شده‌اند که در کنار محافظت از مردم در مقابل سرمای کشنده‌ی این سیاره، یک نمای بسیار زیبا از کوهستان‌ها برفی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ماموریت جدید The Price of Freedom: تعدادی خلافکار بدشانس توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌ و در حال انتقال به زندان هستند. بازی‌بازان استخدام شده‌اند تا به این کشتی نفوظ و سیستم امنیتی را غیر فعال کرده، زندانیان را از خواب مصنوعی بیدار کرده و در صورت امکان گروهی که باعث دستگیری آن‌ها شده بودند را شکست دهند.

کشتی جدید Esperia Prowler: این کشتی براساس کشتی معروفی که با نیروهای UEE در جریان جنگ Tevarian Wars مبارزه کرده بود، طراحی شده است. زیبا، پیشرفته و موثر؛ این کشتی تجسم استراتژی Tevarianها در جنگ و طراحی کشتی‌های فضای آن‌ها است. این اولین کشتی طراحی شده براساس تکنولوژی Tevarianها است که در یک بازار به انسان‌ها فروخته می‌شود.

سیستم جدید Statusهای بازی‌بازان: با اضافه شدن کولاک و یخ‌بندان به بازی، عمق تقابل بازی‌بازان با جهان بازی به سطح جدیدی وارد شده است. Weather Locomotion مقاومت بازی‌بازان و کشتی‌های آن‌ها در مقابل طوفان را افزایش می‌دهد. در کنار اندازه‌گیری شرایط دمایی، این سیستم جدید میزان گرسنگی و تشنگی بازی‌باز را نیز رصد می‌کند. در کنار استفاده از یک لباس مناسب برای حفظ دمای ایده‌آل بدن خود، به اندازه‌ی کافی آب و غدا در اختیار داشته باشید تا بتوانید از خود در برابر قحطی محافظت کنید.

رابط کاربری جدید سلاح‌ها: با اضافه شدن قابلیت مدیریت وسایل جانبی سلاح‌ها بدون نیاز به استفاده از منوی Inventory، مبارزات زمینی رنگ تازه‌ای به خود خواهند گرفت. وسایل جانبی سلاح خود را در طول مبارزه تغییر داده تا همیشه یک قدم از دشمنان جلو باشید.

تیم سازنده‌ی بازی Star Citizen مدتی پیش برنامه‌های جدید خود برای این عنوان را منتشر کرده که شاهد به تاخیر افتادن و یا حذف برخی از ویژگی‌های وعده داده شده برای این بازی بودیم. این موضوع در نهایت باعث خشم و انتقاد بسیاری از کاربران شده است.

بازی Star Citizen در حال حاضر برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به‌روزرسان بزرگ ۴٫۰ این بازی برای عرضه در ماه آگوست برنامه‌ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید