بازی Generation Zero برای مدت زمان محدودی در استیم رایگان شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
تاریخ انتشار بازی Generation Zero اعلام شد + سیستم مورد نیاز

برای بازی‌بازانی که عنوان آخرالزمانی روباتیک Generation Zero را تجربه نکرده‌اند فرصت مناسبی ایجاده شده است تا آن را به‌صورت رایگان در استیم (Steam) تجربه کنند.

با وجود وضعیت کنونی که بسیاری از ما در خانه‌ ماندیم و اخباری در مورد شرایط بحرانی از سرتاسر جهان دریافت می‌کنیم، به‌نظر کار سختی نمی‌آید که بتوانیم خودمان را در کنار روبات‌ها در فضای آخرالزمانی تصور کنیم. تجربه‌ی عنوان Generation Zero می‌تواند دیدگاه هیجان‌انگیز و متفاوتی از شرایط بالا را به شما القا کند. این بازی برای مدت زمان محدود تقریبا یک هفته‌ای بر روی استیم به‌صورت رایگان قرار گرفته است و شما می‌توانید از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

بازی شما را در تجربه‌ی متفاوتی از دهه‌ی ۸۰ میلادی کشور سوئد قرار می‌دهد. روبات‌های یاغی شما را مورد تهاجم قرار می‌دهند و باید برای بقای خودتان با آن‌ها مبارزه کنید. در کنار تلاش برای زندگی‌تان می‌کوشید که از راز این اتفاقات عجیب نیز پرده بردارید. اگر هم از این بازی لذت بردید در این فاصله‌ی زمانی که بازی به‌صورت رایگان قرار گرفته است، می‌توانید آن را با ۶۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

بازی Generation Zero تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ( ۵می ۲۰۲۰) به‌صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد و پس از این تاریخ باید آن را خریداری کنید. این عنوان همچنین برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر شده است. شما می‌توانید نقد این بازی را در وب‌سایت گیمفا که توسط سعید آقابابایی انجام شده است را از اینجا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید