اطلاعاتی از نقشه‌ی جدید بازی Fortnite منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

عنوان Fortnite به‌ زودی میزبان نقشه‌ی متفاوت و جدیدی خواهد بود. در حالی که شرکت اپیک‌گیمز (Epic Games) به طور مداوم از این بازی پشتیبانی می‌کند اما Fortnite تاکنون فقط میزبان دو نقشه بوده است. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده‌اند که به نقشه‌ی جدیدی اشاره دارند.

برخی افراد با جست و جوی دیتا‌های بازی Fortnite نقشه‌ی زیر را با نام رمزی “Papaya” پیدا کرده‌اند:

همانطور که مشاهده می‌کنید این نقشه نسبت به نقشه‌ی اصلی بازی Fortnite بسیار کوچکتر به نظر می‌رسد. احتمالا این نقشه توسط یه مرکز فرماندهی بزرگ کنترل شود. بر اساس آیکون‌های موجود برروی نقشه می‌توان دریافت که مکان‌های بی‌شماری وجود دارند تا با مراجعه به آن‌ها در مسابقاتی نظیر فوتبال، اتومبیل‌رانی و پرواز با گلایدر‌ها شرکت کنید. به نظر می‌رسد Papaya مکانی برای خوش‌گذرانی و تفریح و استراحت بدون هیچ جنگ و مبارزه‌ای باشد.

شخصی به نام  ShiinaBR این اطلاعات را استخراج کرده‌ است. او اعلام کرد که این بخش از بازی دارای محدودیت زمانی خواهد بود. ShiinaBR همچنین این توصیف را برای Papaya منتشر نمود:

به مهمانی خوش آمدید! اسلحه‌ها و مهمات خود را کنار گذارید و با دوستان خود به تفریح مشغول شوید، بازی کنید، پرواز‌های بی‌نظیری به نمایش گذارید. مهمانی تازه شروع شده است!

با توجه به اینکه بازی‌بازان بسیار زیادی به مدت‌ طولانی به تجربه‌ی عنوان Fortnite می‌پردازند، برای شرکت اپیک‌گیمز آزمایش این بخش اجتماعی برای این بازی جالب خواهد بود. آن‌ها قبلاً انواع دیگری از رخداد‌های اجتماعی را درون بازی Fortnite امتحان کرده‌اند که یکی از آن‌ها مربوط به رویداد Travis Scott می‌شود که موفق شد میلیون‌ها بیننده به دست آورد. امیدواریم که این نقشه‌ی جدید به مکانی مفرح و بدون خطر برای بازی‌بازان مبدل شود.

بازی Fortnite در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید