بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light به اسم Hellraid معرفی شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی تکلند (Techland) به‌تازگی اعلام کرده است بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Dying Light به اسم Hellraid در نظر گرفته، که قرار است در تابستان سال جاری، برای این بازی عرضه شود. با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید تا نگاهی به جزئیات تکمیلی این بسته‌ی الحاقی داشت باشیم.

بیش از پنج سال از عرضه‌ی بازی Dying Light برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی می‌گذرد. این باری در ابتدا قرار بود برای کنسول‌های نسل هفتم نیز عرضه شود؛ اما استودیوی تکلند به علت ضعیف بودن آن‌ها این بازی را برروی کنسول های نسل هفتم هیچ‌گاه عرضه نکرد. بازی Dying Light در زمان عرضه‌ی خود توانست متای ۷۴ را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ به ثبت برساند. این بازی از آن دست عناوینی بود که بازی‌بازها معتقد بودند باید نمرات بسیار بالاتری را دریافت می‌کرد و در نهایت بسیار مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت.

به همین دلیل استودیوی لهستانی تکلند به حمایت خود از این بازی ادامه داد و یک سال بعد بسته‌ی الحاقی بزرگی به اسم The Following را عرضه کرد. و نسخه‌ی Dying Light: The Following – Enhanced Edition بازی، که شامل تمام بسته‌های الحاقی بازی تا آن زمان بود، توانست نظر منتقدین را به خود جلب کند و متای بسیار خوب ۸۷ را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ به ثبت برساند.

حال بعد از پنج سال، به نظر می‌رسد کار این استودیو با نسخه‌ی اول بازی به پایان راه خود نزدیک می‌شود. این استودیو به تازگی اعلام کرده است آخرین بسته‌ی الحاقی Dying Light 1 به اسم Hellraid قرار است در تابستان سال جاری برای این بازی عرضه شود تا پرونده‌ی این عنوان برای همیشه بسته شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را در پایین تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

جالب است بدانید بازی با همین نام توسط استودیوی تکلند در دست توسعه قرار داشت و انتظار می‌رفت در سال ۲۰۱۵ برای دو کنسول نسل هشتمی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود؛ اما در سال ۲۰۱۴ ساخت آن توسط این استودیو به صورت رسمی لغو شد.

در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی بازی Dying Light: The Following که توسط آقای سعید آقابابایی تهیه شده است را تماشا کنید. همچنین می‌توانید متن نقد و بررسی این عنوان که توسط ایشان نوشته شده است را نیز مطالعه فرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید