گیفت کارت
گیفت کارت

به زودی اطلاعات زیادی از نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed منتشر خواهد شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط منابع داخلی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، عنوان بعدی از سری Assassin’s Creed با نام رمزی Kingdom احتمالا امروز معرفی خواهد شد.

از سال گذشته شایعات بسیاری در مورد قسمت بعدی سری Assassin’s Creed منتشر شده است. برخی از شایعات ادعا می‌کردند که این بازی Assassin’s Creed: Ragnarok نام خواهد گرفت. همچنین در گزارشی از جیسون شرایر (Jason Schreier) در وب‌سایت کوتاکو، ادعا شد که نسخه‌ی بعدی این سری در دوران وایکینگ‌ها روایت خواهد شد.

شرکت یوبی‌سافت تاکنون اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed منتشر نکرده است اما طبق گزارشی از یک منبع داخلی، این اتفاق به زودی خواهد افتاد. در واقع اگر بسیار خوش‌بینانه به موضوع بنگریم، معرفی این بازی امروز رخ خواهد داد. همچنین این منبع آگاه در مورد این بازی عنوان داشت که برای هردو کنسول اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. با توجه به گزارش منتشر شده توسط جیسون شرایر و این اطلاعات جدید، می‌توان انتظار یک بازی بین‌نسلی را داشت.

در مورد زمان انتشار این بازی اعتقاد بر این است که طبق فهرست جدید منتشر شده توسط فروشگاه آمازون فرانسه، نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید