بازی PUBG هم‌اکنون برروی استادیا در دسترس است

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

jhjhhj

lllیکی از بازی‌هایی که دیروز و قبل از مراسم Stadia Connect برای پلتفرم استادیا فاش شد، PlayerUnknown’s Battlegrounds بود. شایعات بر این باور بودند که قرار است تا در این مراسم به‌صورت رسمی شاهد رونمایی از آن باشیم و در نهایت نیز همین‌طور شد. همراه سایت گیمفا باشید.

در جریان این مراسم، سازندگان PUBG تایید کردند که این شوتر بتل رویال محبوب اکنون برروی استادیا در دسترس است. البته این همه‌ی ماجرا نیست و اگر شما از دارندگان استادیا پرو هستید، می‌توانید نسخه‌ی Pioneer بازی را به رایگان دریافت کنید. این نسخه شامل اصل بازی و Cold Front Survivor Pass می‌شود. البته شما یک اسکین مخصوص استادیا نیز دریافت می‌کنید.

نسخه‌ی دیگری از این بازی با نام Chicken Dinner نیز تا ۳۰ تیر (۲۰ جولای) برروی استادیا در دسترس است. قیمت این نسخه، ۹۰ دلار می‌باشد که برای اعضای استادیا پرو، این قیمت ۳۵ دلار است و تا ۶ خرداد (۲۶ می) می‌توانند بازی خود را به این نسخه ارتقا دهند. این نسخه شامل محتوای نسخه‌ی Pioneer به اضافه‌ی ۶,۰۰۰ کوین و تعدادی آیتم شخصی‌سازی می‌شود.

قابلیت کراس پلتفرم و ایجاد پارتی برای این بازی نیز فعال است که امتیاز خوبی برای استادیا به شمار می‌آید. با آغاز فصل هفتم PUBG و اصلاح کردن نقشه‌ی Vikendi، چیز‌های زیادی در انتظار استادیا خواهد بود. پلتفرم استادیا تا تیر ماه به رایگان در دسترس همگان خواهد بود. پس شاید بد نباشد که فرصتی به این پلتفرم بدهید و آن را امتحان کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید