بازی Disco Elysium برروی مک منتشر شد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

عنوان مستقل و تحسین‌شده‌ی Disco Elysium، هم اکنون برروی سیستم عامل مک هم منتشر شده است و اپل‌دوستان می‌توانند از این بازی لذت ببرند.

بازی Disco Elysium که توسط استودیوی مستقل ZA/UM توسعه یافت است، سال گذشته برروی سیستم عامل ویندوز منتشر شد و توانست بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کند. این بازی رفت تا در The Game Awards 2019 برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی مستقل سال و بهترین بازی نقش‌آفرینی سال شود. Disco Elysium شما را مجبور می‌کند تا قبل از اتخاذ هر تصمیمی، به خوبی فکر کنید و به همان کارآگاهی تبدیل شوید که خودتان می‌خواستید.

این بازی قرار است در سال ۲۰۲۰ برروی کنسول‌ها منتشر شود، حتی چندی پیش خبر رسید که بازی برروی نینتندو سوئیچ هم منتشر خواهد شد، اما فعلا تاریخ عرضه‌ی دقیق نسخه‌ی کنسولی بازی در دسترس نیست. با این وجود، ZA/UM به تازگی این بازی را برروی سیستم عامل مک منتشر کرده است که اتفاق نادری برای این سیستم عامل است.

با این اوصاف امیدواریم که این بازی، هر چه زودتر برروی کنسول‌ها هم منتشر شود تا همه بتوانند این اثر تحسین‌شده که از وبسایت گیمفا نمره‌ی ۹٫۵ را دریافت کرده است تجربه کنند. شما می‌تواند نقد و بررسی Disco Elysium را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید