شرکت بتسدا مبلغ یک میلیون دلار را برای مبارزه با ویروس کرونا اختصاص داد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

شرکت بازی‌سازی بتسدا (Bethesda) خالق سری بازی‌های The Elder Scrolls و Fallout به موسساتی که در مبارزه با ویروس کرونا و حمایت از مردم نقش دارند مبلغ یک میلیون دلار را اهدا خواهد کرد.

این شرکت اعلام کرده است که مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار به دایرکت ریلایف (Direct Relief) سازمان خیریه‌ای که تجهیزات محافظتی را برای کارمندان مراقبت‌های بهداشتی در خط مقدم فراهم می‌کند، اهدا خواهد کرد. همچنین مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ دلار دیگر به یونیسف (Unicef) اهدا خواهد شد که هدف آن کمک به کودکان در سرتاسر جهان است و مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ دلار به صورت مستقیم صرف مبارزه با ویروس کرونا در مناطق محلی اطراف استودیوهای بتسدا آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان اعطا می‌شود.

علاوه بر این کمک خیریه، کارمندان شرکت بتسدا به استریم بازی‌ها از خانه‌های خود تحت عنوان #BethesdaAtHome در توییچ (Twitch) اقدام می‌کنند و از این طریق مخاطبان این ویدئوها نیز به مشارکت در خیریه‌ها تشویق می‌شوند.

با وجود دورکاری از خانه‌ی اکثر اعضای این استودیو، بتسدا توانست بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی رایگان Wastelanders را برای عنوان Fallout 76 در تاریخ پیش‌بینی شده اوایل ماه جاری منتشر کند. این بسته‌الحاقی شخصیت‌های جدید، گفتگو‌های مختلف و گروه‌های جدیدی را به بازی اصلی اضافه می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید