به عقیده‌ی توسعه دهنده‌ی Gears Tactics، گیم‌ پس به استودیو‌های فرست پارتی اجازه می‌دهد ریسک کنند

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

سرویس اکس‌باکس گیم‌ پس بدون شک یکی از بهترین مزایا‌ی استفاده از اکوسیستم اکس‌باکس است. همان‌طور که می‌دانید، این سرویس اشتراکی ارزان قیمت به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر دسترسی به صد‌ها بازی ترد پارتی، عناوین فرست پارتی استودیو‌های بازی اکس‌باکس را نیز در روز عرضه تجربه کنید. اما این تنها ویژگی‌ مهم این سرویس نیست.

آقای مایک کرامپ (Mike Crump)، کارگردان اجرایی کوالیشن (Coalition)، اخیراً در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Venture Beat به صحبت در مورد نحوه‌ی تاثیر اکس‌باکس گیم پس برروی برروی توسعه‌ی بازی‌های فرست پارتی پرداخت:

ما انتظارات به خصوصی را داریم و با توجه به فروش تعداد بازی‌ها، عملکرد خود را با انتظارات مقایسه می‌کنیم. اما گیم پس کمی آزادی بیشتری به ما می‌دهد تا نیاز نباشد برای موفقیت تنها به آن موارد متکی باشیم… اما زمانی که می‌خواهیم برای ساخت یک بازی تصمیم بگیریم، داشتن تمام آن معیار‌های موفقیت بسیار خوب است و دیگر تنها به معیار «آیا تعداد خاصی نسخه را با قیمت خاصی به فروش رساندید یا خیر؟» متکی نیستیم. به همین خاطر، فکر می‌کنم این واقعاً به ما اجازه می‌دهد تا بیشتر ریسک کرده و چیز‌هایی را امتحان کنیم که در غیر این صورت انجام نمی‌دادیم.

در ادامه آقای بن دکر (Ben Decker)، مدیر بخش بازاریابی اکس‌باکس، اعلام کرد که مایکروسافت سرویس اکس‌باکس گیم‌ پس را به یک سالن سینما تشبیه می‌کند؛ جایی که می‌توانید هم عناوین مستقل و هم بازی‌های بلاک‌باستر را تجربه کنید.

بازی Gears Tactics در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این در حالی است که طبق گزار‌ش‌ها، نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان در تاریخی نامشخص از سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید