AuthorDigital استودیوی جدیدی با هدف تولید بازی‌های داستان محور تاسیس کرد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

مجموعه‌ی AthurDigital با مشارکت و سرمایه‌گذاری Super!com موفق به کسپ بودجه‌ی ۵٫۵ میلیون دلاری جهت تاسیس استودیویی جدید به نام ادپت گیمز (Adept Games) شده است.

در سال ۲۰۱۹ چندی از توسعه‌دهندگان قدیمی و کهنه‌کار دنیای بازی‌ها دور هم جمع شدند و برای هدف مشترک ساخت بازی‌های ویدئویی داستان محور، مجموعه‌ی AuthurDigital را تشکیل دادند. این افراد که شامل سرنا روبار (Serena Robar)، در سمت مدیرعامل، جیسون روبار (Jason Robar)، به‌عنوان مدیر ارشد محصولات و بیل راپر (Bill Roper)، در نقش مدیر ارشد بازرگانی می‌شوند، استودیوی ادپت گیمز را در شهر سیاتل واقع در ایالت واشینگتون تاسیس کرده‌اند و هم‌اکنون مشغول کار برروی چندین پروژه داستان محور هستند.

راپر در بیانیه‌ای دررابطه با این موضوع نوشت:

ما چند ماه گذشته را با گردهم آوردن هسته‌ی شرکتی سپری کردیم که اعضای آن توسعه‌دهندگان کهنه‌کار بازی‌های ویدئویی هستند. خیلی از ما پیش‌تر نیز برروی چندین پروژه‌ی مختلف با یکدیگر هم‌کاری داشته‌ایم بنابراین به‌نظر می‌رسد تیم فوق‌العاده‌ای را دوباره کنار هم جمع کرده باشیم. همچنین برای یادگیری از طیف وسیعی از افراد جوان و جویای نام، هیجان‌زده‌ایم.

ااگرچه اطلاعات بیشتری از پروژه‌های در دست ساخت ادپت گیمز در دسترس نیست اما گفته می‌شود تمرکز این استودیو برروی توسعه‌ی آثار خلاقانه‌ای است که داستان‌سرایی در اولویت اصلی آن‌ها قرار دارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید