ماد گرافیکی DOOM Eternal رهگیری پرتو را به بازی اضافه می‌کند

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

برخلاف بسیاری از عناوین بزرگی که این روزها به بازار عرضه می‌شوند، بازی DOOM Eternal از قابلیت رهگیری پرتو پشتیبانی نمی‌کند. با این حال، یک کاربر خوش‌ذوق تلاش دارد این ویژگی را با استفاده از یک ماد جدید به بازی اضافه کند.

این ماد جدید که توسط کاربری با نام MassiHancer ساخته شده است، به خوبی به ما نشان می‌دهد که بازی DOOM Eternal در صورت دریافت قابلیت رهگیری پرتو از سوی سازندگان تا چه حد می‌تواند زیبا و چشم‌نواز باشد. این ماد در کنار افزایش کیفیت بافت‌ها و جزییات محیط، یک بازتاب واقع‌گرایانه را به سطوح اضافه کرده و عمق محیط را بهتر نمایش می‌دهد.

در کنار افزایش کیفیت بافت‌ها و بازتاب‌ها در بازی، این شخص یک رنگ‌بندی بسیار باکیفیت و همچنین چندین افکت سینمایی را نیز به بازی اضافه کرده است که محیط‌ها را تا حد زیادی واقع‌گرایانه می‌کند.

شما می‌توانید ویدئوی مقایسه‌ی بازی DOOM Eternal در زمان فعال و غیرفعال بودن این ماد را در ادامه مشاهده کنید. اگرچه این ماد هنوز در دست توسعه قرار دارد ولی با این حال، بازی در زمان فعال شدن این ماد بسیار زیبا به نظر می‌رسد. برای تهیه‌ی این ویدئوی مقایسه، MassiHancer از رایانه‌ای با سخت‌افزار زیر استفاده کرده است:

مادربورد: Asus Prime A z370

پردازنده‌ی مرکزی:Intel i7 8700K

رم: Corsair Vengeance 16 Gb RAM

کارت گرافیک: Zotac Rtx 2080 TI AMP edition 11 GB

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P 

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۴K

بازی DOOM Eternal هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، سرویس گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید. علاوه بر این تماشای تحلیل فنی بازی نیز می‌تواند برای کسانی که قصد خرید این عنوان را دارند مفید باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید