مراسم دیجیتالی Future Games Show در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

گیمزرادار (GamesRadar) امروز اعلام کرده است که با توجه به لغو شدن مراسم E3، قصد دارد یک مراسم دیجیتالی و آنلاین تحت عنوان Future Games Show را برگزار کند. در این مراسم که اوایل ماه ژوئن برگزار می‌شود «برخی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ و بعد از آن» نمایش داده خواهد شد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت گیمزرادار، این مراسم شامل «تریلرهای اختصاصی، چندین رونمایی و یک نگاه عمیق به عناوین مستقل و AAA موجود خواهد داشت و برروی کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی، گوشی‌های هوشمند و پلتفرم‌های استریم تمرکز خواهد کرد». به گفته‌ی این شرکت، اطلاعات و جزییات بیشتری از این مراسم در آینده منتشر خواهد شد.

مراسم Future Games Show به صورت زنده از طریق وب‌سایت GamesRadar و همچنین وب‌سایت‌های دیگری همچون YouTube و Twitch پخش خواهد شد. کارگردان این مراسم، آقای دنیل داوکینز (Daniel Dawkins)، در خصوص دلیل برگزاری مراسم Future Games Show گفته است:

ما بسیار خورسندیم که می‌توانیم اعضای بااستعداد از برندها مختلف شامل GamesRadar، PC Gamer، Edge Magazine، Retro Gamer، Official PlayStation Magazine و Kotaku را گرد هم جمع کنیم تا برروی Future Games Show کار کنند. با تمرکز برروی کنسول‌ها، گوشی‌های هوشمند و استریم بازی‌ها، ما باور داریم که مراسم Future Games Show می‌تواند در کنار مراسم بسیار موفق PC Gaming Show و مراسم Golden Joystick Awards، فضای خالی موجود را پر کند.

پس از لغو شدن مراسم‌های بزرگ امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسیاری از شرکت‌های بزرگ تلاش کرده‌اند با ترتیب دادن مراسم‌های دیجیتالی فضای خالی ایجاد شده را پر کنند. پیش از این، شرکت IGN نیز اعلام کرده بود که قصد دارد یک مراسم دیجیتالی تحت عنوان Summer of Gaming را در ماه ژوئن برگزار کند. شرکت‌های بزرگی همچون ۲K Games، Amazon، Bandai Namco، Devolver Digital، Google، Sega، Square Enix، THQ Nordic و توییتر حضور خود در این مراسم را تایید کرده بودند.

مراسم‌های سالانه‌ای همچون E3 یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت بازی‌های ویدئویی هستند که جایگاه بسیار بالایی در بین هواداران و توسعه دهندگان دارند. با این حال، بسیاری از این مراسم‌های به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت کامل لغو شده‌اند. حال باید منتظر ماند و دید آیا مراسم‌های دیجیتالی می‌توانند جای خالی مراسم‌های لغو شده را پر کنند یا خیر.

مراسم Future Games Show در تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال جاری (۹ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) آغاز خواهد شد. این مراسم تا ۲۲ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید