بازی Pac-Man Championship Edition 2 رایگان شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

از امروز و به مدت دو هفته می‌توانید با افزودن Pac-Man Championship Edition 2 به فهرست دانلود خود، آن را برای همیشه نگه دارید.

باندی نامکو (Bandai Namco) به تازگی اعلام کرده است که جهت ترویج فاصله‌سازی اجتماعی و تشویق افراد به ماندن در خانه، بازی Pac-Man Championship Edition 2 را رایگان کرده است. پیش از این هم سونی تحت برنامه‌ای با نام Stay at Home Initiative، دو بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey را رایگان کرده بود. باندی نامکو در این باره گفته است:

افراد در سرتاسر دنیا سعی می‌کنند در حد توان خود، از شیوع بیشتر ویروس COVID-19 جلوگیری کنند. ما تهمیداتی جهت حفظ سلامت کارکنان خود، خانواده‌ی آن‌ها، فروشندگان و مشتریان در نظر گرفته‌ایم. سعی می‌کنیم تا شعارمان را کلمه به کلمه اجرا کنیم: سرگرمی بیشتر برای همه. ما به شدت سعی می‌کنیم تا سرگرمی را برای کسانی که در خانه هستند فراهم کنیم و بازی‌های ویدئویی در اختیار دیگران قرار دهیم تا در این زمان‌های سخت، بتوانند زمان خود را سپری کنند.

Pac-Man Championship Edition 2 یکی از نسخه‌های مدرن خوبی این سری قدیمی است. اگر به تجربه‌ی این بازی علاقه دارید، می‌توانید آن را از طریق فروشگاه استیم برای رایانه‌های شخصی و یا از طریق فروشگاه‌های مایکروسافت و پلی‌استیشن دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید