سی‌دی پراجکت رد به معرفی شرکت Kang-Tao و گنگ خیابانی Animals پرداخت

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) توسعه‌دهنده‌ی عنوان Cyberpunk 2077، همچنان به معرفی سازمان‌ها و باندهایی می‌پردازد که در این عنوان با آن‌ها ملاقات خواهید کرد.

امروز ما در مورد کانگ-تائو (Kang-Tao)، یک شرکت چینی متخصص در زمینه‌ی فناوری اسلحه‌های هوشمند و خدمات امنیتی اطلاعاتی کسب می‌کنیم. همچنین درباره‌ی گروه Animals نیز که سال گذشته در نسخه‌ی آزمایشی گیم‌پلی بازی با آن‌ها روبرو شده‌ایم اطلاعات بیشتری دریافت می‌کنیم. با این حال این بار کمی بیشتر به رفتارهای آن‌ها می‌پردازیم و می‌توانیم به نماد آن‌ها نیز نگاهی بیندازیم.

Kang-Tao یک شرکت نوظهور چینی است که در زمینه‌ی فناوری اسلحه‌های هوشمند و خدمات امنیتی تخصص دارد. این شرکت به لطف انتخاب‌های جسورانه، استراتژی‌های شجاعانه و پشتوانه‌ای که از دولت دریافت می‌کند تبدیل به بزرگترین شرکت اسلحه‌سازی شده است.

Animals اعضای باند خیابانی جنگجویی هستند که از غرب اقیانوس آرام به این شهر آمده و از استفاده‌ی Cyberware‌های مرسوم خودداری می‌کنند. در عوض آن‌ها از مکمل‌های فوق‌العاده قدرتمند تستوسترون و مکمل‌های حیوانی (مانند هورمون‌های رشد) استفاده می‌کنند. آن‌ها ضمیری حیوانی دارند و به صورت خطرناکی به این هویت خود افتخار می‌کنند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید