گیفت کارت
گیفت کارت

قهرمان جدید Valorant معرفی شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

رایوت گیمز (Riot Games)، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی Valorant، به تازگی از جدیدترین قهرمان بازی در فاز بتای آن رونمایی کرده است. این قهرمان که Omen نام دارد، یک قاتل مرموز با توانایی تله‌پورت کردن است.

از Valorant به عنوان ترکیب Overwatch و Counter-Strike یاد می‌شود. بدون شک Omen، جدیدترین قهرمان این بازی، بیش از پیش به این شباهت دامن می‌زند و مانند سایر قهرمان‌های بازی، شباهت زیادی به یکی از قهرمانان Overwatch دارد. Omen شباهت زیادی به Reaper دارد و به نظر این شباهت اصلا اتفاقی نیست. رایوت گیمز ظاهرا علاقه‌ی زیادی به الهام گرفتن از بلیزارد دارد و این بار در Valorant شاهد این اتفاق هستیم.

Brimstone، یکی دیگر از قهرمانان Valorant، شباهت زیادی به Soldier 76 از Overwatch داشت، اما تفاوت‌هایی نیز وجود داشت تا او یک کپی کامل نباشد. Omen هم همین طور است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. یکی از توانایی‌های پایه Omen به نام Shrouded Stop، در واقع همان Shadow Step از Reaper است. این توانایی به شما اجازه‌ی تله‌پورت کردن به مکان دلخواه را می‌دهد. همچنین یک سایه از شما ساطع می‌شود که در صورت برخورد به کسی، او را موقتا نابینا می‌کند.

توانایی اصلی Omen هم Dark Cover نام دارد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا ابری بزرگ از سایه خلق کنید که هر کس در صورت ورود به آن، موقتا نابینا می‌شود. دیگر توانایی او باز هم به تله‌پورت کردن مربوط است، اما این بار می‌توانید مکان دلخواه خود را از روی نقشه انتخاب کنید. البته بازی‌بازان دیگر می‌توانند به شما در حال تله‌پورت شدن شلیک کنند و فرایند تله‌پورت را متوقف کنند.

در حال حاضر بتای Valorant به صورت محدود در جریان است و در صورتی که علاقه دارد کد بتای آن را دریافت کنید، می‌تواند استریم‌های متفاوت توئیچ را تماشا کنید. هر کدام از آن‌ها ممکن است به شما کد بتا را بدهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید